Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk ti is férfiasabbnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti is férfiasabbnak gondoljátok a körülmetélt farkat?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy alakult, hogy több metélt farokkal találkoztam, és egyértelműen jobban tetszenek. Nagyon szépen tud kinézni egy mindig fedetlen makk, és sokkal szexisebb mintha egy nagy bőr zsák takarja. Barátnőim is hasonló véleménnyel vannak, a preferencia az hogy metélt legyen a pasi szerszáma. Fiúk ti hogy vélekedtek erről? A higiéniai egészségi előnyök nyilván fontosabbak. De az esztétika is fontos úgy veszem észre egyre több pasinak.

dec. 28. 20:05
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem népszavazást kellene kiírni a kérdésben. Legalábbis abból kiindulva, hogy milyen komoly vita alakult itt ki, a nemzet sorsát eldöntő kérdésről lehet szó.
jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
52%

29-es

Nem egy makk az egész (bár ha valaki elég kövér és előrehajol akkor el lehet érni, hogy úgy tűnjön).

Csak amikor összemegy akkor a szárábol kb. annyi látszik mint a makk hossza. A makk szabadon van a szárán meg nincs egy több számmal nagyobb bőrkabát. Én sokkal jobban szeretem, hogy az enyém úgy néz ki és nem vagyok bőrös.


28-as

Valamiért vannak olyan kérdések amik a férfiaknak mindig izgatják a fantáziáját akar hetero akár homo. Az egyik a méret és valamiért a körülmetélés is ilyen, azokban az országokban ahol elterjedtebb még sokkal többet beszélnek róla. Valamiért ilyen az emberi természet.

jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

>Szerintem népszavazást kellene kiírni a kérdésben.


Csak ovatosan mert meg tenyleg beleteszik a kovetkezo nemzeti konzultacioba.

jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
41%
Én a csonkolt péniszre gerjedek inkább. 44F
jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ezért csináltattam meg. Nekem jobban tetszik így.
jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az! :)
márc. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal szexibb ezert örülök hogy a férjemnek ilyen, jó érzés ránézni, hogy mindig szem előtt van a makkja. Neki orvosi okból kellett és elégedett nagyon.
ápr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Férjemnek ilyen és nagyon tetszik, klasszisokkal szebb és nem utolsósorban jobban érzem. Ha vki gondolkodik rajta ne tegye, férjem előtt voltak fitymás exeim és az nem volt ennyire jo.
ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!