Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt az első szopásotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első szopásotok? Készültetek rá? Jó vagy rossz élmény volt?

Figyelt kérdés

dec. 29. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jó élmény.


Az első pasi akinek az ágyában feküdtem, ott volt egy szál boxerben, alatta dudorodott ki a pénisze.


Lehúztam a boxert, és megláttam...


Elso gondolatom az volt, hogy de gyönyörű... Kőkemény,vastag, hosszú, kicsit szőrös, ahogy elképzeltem.


A második gondolat, hogy ez hogy fog beférni akármimbe?

Befért :D


Maga a szopas része kb 15-20 perc volt, mindennel együtt, én kellemes emleknek elem meg :)

dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem keszultem ra. Fura volt, nem volt rossz
dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű, de nagyon jó :)
dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem készültem rá, de jó emlékként maradt meg


Nálam Idősebb pasival történt az autójában

dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
98%
Nem készültem rá,de megkérdeztem a partneremtől, mit szeretnél? Szopatni, volt a válasz. Elővette, gyönyörű farok volt. Rögtön rábuktam, leszoptam,lenyeltem, azóta is imádom a szopást.
dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%

Kellemes emlék. Az első pasimmal történt. Előtte már kézzel izgatták egymást. Tudtam, hogy 1x szintet fogunk lépni, de azt nem, hogy pontosan mikor.

Úgy kezdődött, mint máskor, feküdtünk az agyon, kézzel vertem neki, aztán megfordultam es elkezdtem szopizni. Akkor meg szégyelltem picit, azért fordultam meg. Akkor meg nem nyeltem le. 16 voltam, pasim 17.

dec. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!