Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok feleség/barátnő miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok feleség/barátnő miért ilyen prűd?

Figyelt kérdés
Másik kategóriában volt szó a megtermékenyítésről, majd nekiálltak a nők annak, hogy nem értik a férfinak miért jó kihúznia, amire én beírtam, hogy gyógyszeresen védekezünk, ettől függetlenül a párom úgy élvezhet el ahogy akar, és nem feltétlen nagyobb élvezet számára punciban elmenni. Mikor leírtam, hogy néha sokkal nagyobbat élvez, ha arcra, nyelvre, hasra, mellre, stb. veri el lettem küldve rbancnak... 😅 Javítsatok ki férfiak, de szerintem látványra sokkal többet tud adni, ha egy nőnek nincsenek tabuk a testén és azt normális keretek között egy szexuális aktus során használni lehet mindkét fél élvezetére.
dec. 31. 08:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Ne foglalkozz velük, szexuális téren mindig az a normális amit mindkét fél normálisnak tart.
dec. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%

Én punciba szeretek a legjobban élvezni.

Ettől függetlenül teljesen igazad van! Ha nektek így a kielégítő, jól tedzitek hogy kihasználjátok a lehetőségeket.

Nem szabad más véleményével foglalkozni. Neki úgy a jó, ha elhiteti magával hogy szentként él, nektek pedig úgy, hogy kiélvezitek egymás testét.

dec. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Én is punciba szeretek legjobban vagy torokra de azt kevesen tudják.

Nyelvre vagy arcra inkább csak a látvány miatt szeretek.

Ami még nagyon bejön az a szeméremdomb pláne ha pár napos borosta van rajta.

Én kevés prüd nővel találkoztam hála istennek.

dec. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

Punciba én akkor szeretek, ha egyszerre élvezünk el.

Egyébként meg fenékre vagy hasra.

Fejre sosem izgatott, szájba meg nem engedi a feleségem…


33F

dec. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Végre valaki megérti. Én nem tudok punciba olyan jót élvezni, és mindig kihúzom, általában a barátnőm lenyeli. Szed gyógyszert, de sokkal jobb így nekem, és neki se kell utána kitörölgetni magából, stb. Kézzel sokkal jobb, a punci valahogy elszorítja az orgazmusom vagy nem tudom, és a ritmust is nagyon nehéz elkapni. Lehet mondani, hogy nagyon megszoktam a kezem, de nem érdekel, nekünk így jobb.
dec. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%

" Mikor leírtam, hogy néha sokkal nagyobbat élvez, ha arcra, nyelvre, hasra, mellre, stb. veri el lettem küldve rbancnak..."

Ezt azért ne hangoztasd , mert csak a kis hokizó párod ahhoz van szokva.

dec. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én kifejezetten szeretem, ha az arcomra élvez, van benne egyfajta alárendelt pozíció, amit élvezek. De lehet velem van a baj, hogy szeretem ha élvezetre használnak.
dec. 31. 11:14
 8/19 anonim ***** válasza:
56%

6. A férjedre írtam.

Kizárt hogy úgy nagyobbat élvezzen, csak ha már kis pöcs húzgálós és erre van szokva.

dec. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Neki legalább van kire huzigálni és nem csak a bal meg a jobb keze a társa, drága. :)
dec. 31. 11:24
 10/19 anonim ***** válasza:
45%
Az miért "prüdség" ha valaki nem szereti ha a testét összege cizik (Nehezen lemoshato, nyulos, büdös trutyi!. Punciban semmi gond vele!) Egyébként is az egész inkább a kan kutyák jelölgetésére emlékeztet.
dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!