Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok feleség/barátnő miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok feleség/barátnő miért ilyen prűd?

Figyelt kérdés
Másik kategóriában volt szó a megtermékenyítésről, majd nekiálltak a nők annak, hogy nem értik a férfinak miért jó kihúznia, amire én beírtam, hogy gyógyszeresen védekezünk, ettől függetlenül a párom úgy élvezhet el ahogy akar, és nem feltétlen nagyobb élvezet számára punciban elmenni. Mikor leírtam, hogy néha sokkal nagyobbat élvez, ha arcra, nyelvre, hasra, mellre, stb. veri el lettem küldve rbancnak... 😅 Javítsatok ki férfiak, de szerintem látványra sokkal többet tud adni, ha egy nőnek nincsenek tabuk a testén és azt normális keretek között egy szexuális aktus során használni lehet mindkét fél élvezetére.
dec. 31. 08:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem az a prűdség, ha valaki ezt nem szereti, hanem az, ha valaki igen és ezért ribinek titulálják... :D
dec. 31. 11:34
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 1 leírta!
dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nálunk a feleségem rámbízza, hogy hova élvezek. Azt mondja, ahova éppen úri kedvem tartja. Vagy ahogy én szoktam mondani, ahova éppen sikerül. 48 évesen már túl van a termékenységen, így élvezhetek punciba következmények nélkül.

Előtte mindíg szájba ment az ondó, de nem jelent gondot ha arcra, cicire, vagy éppen valahova testre.

dec. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem prűdség egyszerűen nem mindenki szereti ugyan azt.
dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%

“Ezt azért ne hangoztasd , mert csak a kis hokizó párod ahhoz van szokva.”


És ha így van, akkor mi a gond? Ha nekik így is jó. Rengeteg nő is például csak kézzel vagy nyalástól tud elmenni, azzal nincs gond?

jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%
A 14,14-nek adok igazat
jan. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem prűdség az hogy valaki nem azt szereti amit te.
jan. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Továbbra is írom, hogy azt tartom prűdnek hogy valaki ezért lerbancoz mást. Olvassatok már :D
jan. 1. 15:43
 19/19 anonim ***** válasza:
Semmi köze a prűdségnek ehhez.
jan. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!