Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal fiú undorodik saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal fiú undorodik saját nemiszerv-körüli dolgaitól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ismerős srác, 16 körüli, hozzám fordult pénisz-problémákkal, és előkerült pár dolog, amiben tanácstalan vagyok.

Szűkületre van megoldás, (gyűrű), de nem használja, mert állítása szerint sokszor, sok előnedve van, és bizarr/fura/undorodik tőle.

Ugyanígy a saját cuccától. Nem szórakozik magával a szobájában, mert undorodik a hasára élvezni, a kezébe élvezni, vagy gumit húzni is bizarrnak talál.


Ez nekem totál idegen terep, mert én ennyire nem voltam kiakadva magamtól, sőt örültem, ha nedvesít az előnedv, simán magamra élveztem...stb..

Szerintetek mit kéne tenni ,hogyan lehetne segíteni, milyen tanácsot lehetne adni?



#szexualitás #sperma #saját pénisz
jan. 2. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Ez szerintem pszichológusi eset, több van ott mint hogy simán undorodik magától.
jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mire gondolnál első körben, mi lehet?
jan. 2. 14:48
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Jesszusom, ez durva. Én mai napig imádom fogdosni, nézegetni a farkam, nemhogy undorodjak. Tinikoromban meg egész nap fogdostam. Szerintem is minimum egy pszichológus kell.
jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, ezért nem tudom megérteni az egészet...

Imádok mai napig a farkammal foglalkozni, imádom ha mind a szex, mind az önmagammal foglalkozás "mocskos", nem hogy undorodjak tőle...

jan. 2. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Lehet, hogy a nevelesben van az oka. Nem direktben. Meg az is lehet, hogy harom evesen azert lecsesztek, hogy undorito piszkos a keze a jatszoteren, stb.

En arra batoritanam, hogy akkor furdoszobaban csinalja, pl.

jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, itt valami elakadás van.

Vagy látott valamit, vagy történt vele valami, vagy a nevelés.

Szexuálpszichológushoz kellene vinni, már így is kicsit elkésett, de legalább segítséget kért, ami jó irány.

De ahhoz, hogy egészséges szexuális élete legyen, azaz legyen boldog, mindenképpen el kell mennie szakemberhez, hogy ezeket a elakadásokat feloldja. De több év lesz.

jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!