Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban prostiként kéne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban prostiként kéne ilyekor már viselkednem ?

Figyelt kérdés

Most szilveszterkor történt . Elmentünk bulizni mint mindenki szinte ilyenkor a korosztályomban , nincsen senkim már sok ideje és mindig is szerettem szépen felöltözni, még hétköznapokra is (értsd. szoknya , magas sarkú , smink stb.)Tehát evidens volt hogy egy ekkora bulira nagyon ki akartam készülni. Nem is volt semmi gond kettő másik barátnőmmel buliztunk is az egyik szórakozóhelyen . Kicsit sokat is ittam hozzá kell tenni és ilyenkor természetesen merészebb is vagyok a férfiakkal is és jobban is kelletem magam.

Hajnal egy óra lehetett amikor egy srác meg akart hivni egy italra , szimpatikus volt , elfogadtam beszélgettünk sokáig , ki is mentünk kicsit hogy jobban halljuk egymást , örültem is hogy végre , hátha valaki akivel tudok dumálni és nem csak meg akar dönteni és viszlát. Hanem a meglepetés akkor jött amikor már jobban belejöttünk a beszélgetésbe , megfogta a derekam ilyesmi , és ezt mondta : „ Te csajszi bármibe is kerüljön nálam alszasz „

Erre még azthittem csak flörtöl és nevettem és azt mondtam benne vagyok talán.

Majd erre az volt a válasza : „ akkor mond meg mennyi vagy egy estére és mehetünk „

Ekkor már nem nevettem és mondtam neki hogy mi a helyzet hogy simán csak szingli vagyok meg ittam és ezért ilyen flörtölős , nem azért mert a testemből élek , szebben nem tudtam mondani. Erre nagyon mérges lett és ezzel köszönt el : „ Ha már prostinak öltözöl akkor úgy illik hogy az is legyél „ és ott hagyott. Nem tudtam eldönteni hogy igaza volt-e , mert nem tagadom ide most elég erősen ki készültem , ez volt rajtam de imádok szépen és szexin érezni magam

[link]

ha ennyire felizgattam tényleg be kellett volna vállalnom ?

Ui: csak hogy mindenki nyugodt legyen és ne kelljen hallgatnom a : kamu kérdés , féle kommenteket

[link]

Az értelmes válaszokat meg előre is köszi



jan. 2. 14:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Most attól még ez kamu kérdés, hogy lefotóztad a laptopot 😂
jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
Elég fura történet, tehát megkaphatott volna ingyen ehelyett megsértődött hogy nem fizethet és inkább kihagyta a szexet?
jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha egy ilyen öltözetű nő szóba állna velem, én is elsőre azt gondolnám, hogy prosti.😅 De a kérdést nem értem, most azon gondolkozol, hogy mondanod kellett volna egy összeget?
jan. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
Elég kihívó volt a rucid, de igaz vagy sem a történet nem csak a neten, de bizony élőben is van egy csomó frusztrált kis pöts aki képtelen elfogadni az elutasítást s egyből lek.rvázza, odaszól annak aki nemet mond neki.
jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

Tehát, ha kiírok egy amúgy kamu kérdést és lefotózom a gépem, amin ugyebár kamu kérdés van, akkor az már nem kamu???

Na jó, küldj egy képet nekem abban a ruciban, amiben voltál, egész alakosat, és a bal kezeddel mutass a vállad mellett az ujjaiddal egy hármast....( Nagyujj, mutató, és középső)

Utána őszintén mondom, minden részletre kiterjedő választ adok, sőt egyéb kérdéseire is válaszolok. Köszi

jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%

Én szoktam járni szórakozóhelyre, de ilyen ruhában még nem láttam ott nőt

Kamu

jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%
Hát aki ilyen ruhában kimegy akárhova arról én is azt hinném hogy prosti.
jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ruhába nem meglepő hogy haza akart vinni,miért nem mondtál neki egy magas árat?
jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
Tipikus kamu kérdés... privát vadászat.
jan. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
55%
Mekkora egy kamu kerdes
jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!