Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban prostiként kéne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban prostiként kéne ilyekor már viselkednem ?

Figyelt kérdés

Most szilveszterkor történt . Elmentünk bulizni mint mindenki szinte ilyenkor a korosztályomban , nincsen senkim már sok ideje és mindig is szerettem szépen felöltözni, még hétköznapokra is (értsd. szoknya , magas sarkú , smink stb.)Tehát evidens volt hogy egy ekkora bulira nagyon ki akartam készülni. Nem is volt semmi gond kettő másik barátnőmmel buliztunk is az egyik szórakozóhelyen . Kicsit sokat is ittam hozzá kell tenni és ilyenkor természetesen merészebb is vagyok a férfiakkal is és jobban is kelletem magam.

Hajnal egy óra lehetett amikor egy srác meg akart hivni egy italra , szimpatikus volt , elfogadtam beszélgettünk sokáig , ki is mentünk kicsit hogy jobban halljuk egymást , örültem is hogy végre , hátha valaki akivel tudok dumálni és nem csak meg akar dönteni és viszlát. Hanem a meglepetés akkor jött amikor már jobban belejöttünk a beszélgetésbe , megfogta a derekam ilyesmi , és ezt mondta : „ Te csajszi bármibe is kerüljön nálam alszasz „

Erre még azthittem csak flörtöl és nevettem és azt mondtam benne vagyok talán.

Majd erre az volt a válasza : „ akkor mond meg mennyi vagy egy estére és mehetünk „

Ekkor már nem nevettem és mondtam neki hogy mi a helyzet hogy simán csak szingli vagyok meg ittam és ezért ilyen flörtölős , nem azért mert a testemből élek , szebben nem tudtam mondani. Erre nagyon mérges lett és ezzel köszönt el : „ Ha már prostinak öltözöl akkor úgy illik hogy az is legyél „ és ott hagyott. Nem tudtam eldönteni hogy igaza volt-e , mert nem tagadom ide most elég erősen ki készültem , ez volt rajtam de imádok szépen és szexin érezni magam

[link]

ha ennyire felizgattam tényleg be kellett volna vállalnom ?

Ui: csak hogy mindenki nyugodt legyen és ne kelljen hallgatnom a : kamu kérdés , féle kommenteket

[link]

Az értelmes válaszokat meg előre is köszi



jan. 2. 14:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem teljesen mindegy, hogy milyen ruha van rajtad, akkor sem szabadna megengednie senkinek azt a stílust, hogy leqrvázzon, csak azért, mert nem kapott meg.

Alapból egy qrva is megválogathatja, hogy kivel fekszik le, nemhogy egy fiatal nő!

Nem is értem a többieket? Ha hentesnek, rendőrnek, ügyvédnek, stb. öltözök, mert ahhoz van kedvem, akkor hentes/rendőr/ügyvéd/stb. vagyok? Ez nettó hülyeség! Ha abban a ruhában érzi magát csábítónak valaki, akkor vegye fel, érezze jól magát és ne kelljen már attól rettegnie, hogy lekurvázzák, vagy megerőszakolják! Ennyire nem lehetünk hímsoviniszta f*szok, mi férfiak!

jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
31%

Mekkora kamu vagy egy ilyen netes képpel.

Mire jó ez neked? Ird már privátba. :-)

jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk aki ilyet mond, hogy "alszasz", azt kapásból elzavartam volna.
jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
51%
Milyen buliba vetted fel ezt a rucit csillagom, k.rvák és kamionosok partira? 😃
jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem azokat, akik normális válasz helyett csak annyit böffentenek ide, hogy: "kamu". Ez miért jó?

Majd mindenki önállóan eldönti hogy kamunak tartja-e a kérdést, vagy nem.

Ha igen, akkor lesz@rja, ha nem, akkor válaszol rá.


Szerintem nincs ezzel a ruhával semmi gond, egy szilveszteri buliban sok minden belefér...

Szerintem a pasi suttyó volt: dughatott volna egy érvényeset, így meg recskázhatott a rötyin:)

Én biztos üzekedtem volna ezzel a csajjal, mert nagyon bejött a lengesége, a formája, a mentalitása.

Kár, hogy nem velem találkozott... (semmi sem tökéletes:)

jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

21#


Tehàt, ha beöltözök Mickey Mouse-nak akkor nem hìvhat senki Mickey Mousnak mert megsèrtődök?


Ha beöltözök valaminek vàllalnom kell a következmènyeket nem?

jan. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!