Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban prostiként kéne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban prostiként kéne ilyekor már viselkednem ?

Figyelt kérdés

Most szilveszterkor történt . Elmentünk bulizni mint mindenki szinte ilyenkor a korosztályomban , nincsen senkim már sok ideje és mindig is szerettem szépen felöltözni, még hétköznapokra is (értsd. szoknya , magas sarkú , smink stb.)Tehát evidens volt hogy egy ekkora bulira nagyon ki akartam készülni. Nem is volt semmi gond kettő másik barátnőmmel buliztunk is az egyik szórakozóhelyen . Kicsit sokat is ittam hozzá kell tenni és ilyenkor természetesen merészebb is vagyok a férfiakkal is és jobban is kelletem magam.

Hajnal egy óra lehetett amikor egy srác meg akart hivni egy italra , szimpatikus volt , elfogadtam beszélgettünk sokáig , ki is mentünk kicsit hogy jobban halljuk egymást , örültem is hogy végre , hátha valaki akivel tudok dumálni és nem csak meg akar dönteni és viszlát. Hanem a meglepetés akkor jött amikor már jobban belejöttünk a beszélgetésbe , megfogta a derekam ilyesmi , és ezt mondta : „ Te csajszi bármibe is kerüljön nálam alszasz „

Erre még azthittem csak flörtöl és nevettem és azt mondtam benne vagyok talán.

Majd erre az volt a válasza : „ akkor mond meg mennyi vagy egy estére és mehetünk „

Ekkor már nem nevettem és mondtam neki hogy mi a helyzet hogy simán csak szingli vagyok meg ittam és ezért ilyen flörtölős , nem azért mert a testemből élek , szebben nem tudtam mondani. Erre nagyon mérges lett és ezzel köszönt el : „ Ha már prostinak öltözöl akkor úgy illik hogy az is legyél „ és ott hagyott. Nem tudtam eldönteni hogy igaza volt-e , mert nem tagadom ide most elég erősen ki készültem , ez volt rajtam de imádok szépen és szexin érezni magam

[link]

ha ennyire felizgattam tényleg be kellett volna vállalnom ?

Ui: csak hogy mindenki nyugodt legyen és ne kelljen hallgatnom a : kamu kérdés , féle kommenteket

[link]

Az értelmes válaszokat meg előre is köszi



jan. 2. 14:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
53%
Ez munkaruha, még akkor is, ha te ebbe nem gondoltál bele. Kellemetlen helyzetbe hoztad magad. Ennyi történt, annak egy átlagos vonzatával. Szerintem egyszerűen lapozz, a rucid meg dobd ki,és ha drága volt, írd be a naplód "ezt vesztettem" rovatába.
jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
56%
Wtf
jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
65%
Ha ez a kép valoban rolad és a szilveszteri öltözetedröl szol, akkor (gondolom tudod?) Messze az átlag feletti szép nö vagy (korodat megirhattad volna). Az öltözeted erösen kihivo. Teljesen megértem a srácot, hogy rádizgult nagyon. Téged is megértelek, készületlenül ért az ilyen "ajánlat". Még inkább az ilyen kioktatás, mert neked meg jogod van igy öltözni (nincs benne semmi extra kihivo!, csak simán nagyon szexi), nem kell a rád izguloknak ezért megfelelned vagy magarázatot adnod. (Ráadásul - ha igaz a történeted - valoszinüleg néhány szoval oldhato lett volna a feszültség, csak nem jutott az eszedbe. Ami teljesen érthetö.) A srác alapvetöen jol bemutatta az áldozathibáztatást!! (Valoszinüleg jobban jártál, hogy nem jöttél vele össze!) Boldog ujévet!
jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
86%

Kèrdező,


"ha ennyire felizgattam tényleg be kellett volna vállalnom ?"


Ezt neked kell tudnod. Ha tetszett a pasi ès szingli vagy akkor elmehettèl volna vele ès a szex vègèn is mondhattad volna neki, hogy nem tartozol semmivel.


A sràcot nem èrtem. Èpoen, hogy örülnie kellett volna, hogy nem vagy prosti.


Bukiban èn is jöttem màr össze olyan csajjal aki ùgy nèzett ki mint egy luxus prosti. Aztàn elhìvott 1 hèttel kèsőbb egy màsik buliba. A baràtnője születèsnapjàt ünnepeltük aztàn lementünk egy szòrakozòhelyre hàt nem hazudok mindenki őt nèzte miközben tàncoltunk. A pasik percenkènt jöttek oda megkèrdezni, hogy együtt vagytok, együtt vagytok??


Èrted ott tàncoksz egy fullos csajjal összesinulva, a combjàval a farkamat simogatta finoman tànc közben erre percenkènt "együtt vagytok?" Nem bammeg a kisöccse vagyok..


Egy ilyen nőt nehèz megtartani ès elviselni azt, hogy mindenki titeket bàmul ès kb minden percben azt èrzed, hogy amint fèlre fordulsz 3-an akarjàk dugni a nődet.


Ès mèg azt sem mondanàm, hogy a nőm volt csak össze jöttünk.

jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csaj volt már linkelve másik kérdésnél más öltözetben. Ugyanilyen jól nézett ki. Lehet kamu, de mivan, ha nem?
jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
70%
Erről az öltözetről ami eszembe jut: 100e kürül van egy éjszaka
jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Lilluci27 ***** válasza:
41%
Hát ha küldesz magadról egy képet a ruhában elhiszem hogy nem kamu, amúgy meg full kamu:D
jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
17%
Mondja a másik kamu.
jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
35%
Elég k.urvásan nézel ki, viszont nem annyira jól, hogy adnék érted pénzt.
jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jól nézel ki. Én is nyomultam volna rád, de mondjuk pénzt nem kínáltak volna. De kölcsönös szimpátia alapján hajnalig simán. Másnap meg megint.
jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!