Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban én vagyok a hibás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban én vagyok a hibás férfiként ?

Figyelt kérdés

Röviden!Az exem felbukkant beszélgetésbe eredtünk(én kezdeményeztem)majd az jött ki az egészből hogy másnapra taliztunk.

Egész este szexeltünk aminek kb kb 1hete.

Az exemre azóta szánalmas módon féltékeny vagyok írásban!

Férfiként totál gáz a helyzet ezt ő is le írta és azóta nem beszélünk nem keres és pedig szégyellem őt keresni mivel 1hét alatt jó párszor elő fordultak ezek a féltékenységi rohamaim.

Megjegyzem szakitásunk 3éve történt tisztában vagyok azzal, hogy nem lesz szerelmes belém se újra nem kezdjük de ő szakított mivel azt mondta ő már nem szeret és élni akar"Ki is élte magát rendesen"!

Nem voltam soha féltékeny típus de most életemben előszőr eléggé rosszul érzem magam.

Mit lehet tenni ilyen esetben ? Főleg ha kekszelni akarok még vele de ő ez miatt már velem nem szeretne(ami tök jogos is részről)és nem is keres engem.

A csaj 23éves én 25vagyok.


jan. 2. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, te vagy a hibás. Engedd el, örülj neki, hogy még egyszer magához engedett. Én szinte minden exemmel összejöttem még, volt akivel többször is, de a kapcsolat már sosem lett felmelegítve és igény sem volt rá egyik részről sem. Ami elmúlt, elmúlt.
jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Aki menni akar arra rá kell adni a kabátot.

Azt is megértem, hogy nem fog felmelegedni semmi.

De mi csak össze keveredtünk kekszelni. És eleve úgy is beszéltük meg a dolgot csak ennyi lesz köztünk!

De most akkor mi lépjek?

jan. 2. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Biztos, hogy tetszik neki az, hogy nagy hatással van rád.

Írj neki egy olyan szexuális fantáziádról, amit szívesen kipróbálnál vele. Valami olyan szerepjáték legyen, amiből kinézed, hogy kattog rajta.

jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mintha az exem írta volna 😄


Hagyd békén, lépj tovább.

jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Örök igazság, tanuld meg: csak a töltött káposzta jó felmelegítve...!!!


Exszel soha! ne kezdj újra semmit!

jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
"4es férfi vagy nőként irtad a válaszod? 😄
jan. 2. 18:12
 7/7 A kérdező kommentje:

5"ős


Még szexelni sem kezdhetek?

Mert kapcsolatra nézve igazad van!

jan. 2. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!