Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Attól úgymond hibás vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól úgymond hibás vagyok hogy nem kívánom a szexet? F26

Figyelt kérdés
Itt vagyok 26 éves és úgy érzem, hogy stabilan nem kívánom a szexet és nem is nagyon érdekel engem. Tudom, hogy egy alap dologról beszélünk de engem valahogy nem igen izgat a dolog.

2023. júl. 25. 07:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Áldott vagy. Használd az életet!
2023. júl. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Egyedülállóként nem baj, ha nem kívánod. De ha kapcsolatba kerülsz egy lánnyal és ha ott nagyon eltérő lesz a libidó akkor majd lehetnek bajok.
2023. júl. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Nem baj. Neked legalabb kimarad a pina bűvköre, ami egész életünket befolyásolja. Másabb irányt fog venni az éleded, használd ki és kovácsolj belőle előnyt.
2023. júl. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Egyébként ha megtetszik igazán egy lány és eljutnál vele a kapcsolatig akkor ez lehet változik.. simán ébredhet benned erős vágy iránta.


Nálam pl úgy van, hogy van egy szint amennyire kívánom és hogyha tetszik valaki vagy valakivel együtt vagyok vagy bármi ilyesmi.. akkor ezt meg kell szorozni egy 3-4 -el. Szerintem ez normális.



A szexuális vágyakhoz sokaknak kell egy konkrét alany és nem úgy működnek, hogy mindegy ki..

2023. júl. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A probléma nálam az, hogy volt már nem is egyszer példa arra, hogy igazán szerelmes voltam lányba viszont a szexuális vágyam akkor se ébredt fel. Én nem tudom miért ennyi fontos dolog ez a szex.
2023. júl. 25. 07:54
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy aszex vagy?
2023. júl. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Még a jobbok eset, ha nemkívánod. Nekem amíg volt mivel nem volt kivel, ma már van kivel, de nincs mivel. Állandóan csak a baj van.
2023. júl. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Azert mert folyamatosan termelodik a ge ci es ez ba szogatja az agyad hogy elobb-utobb dugni kéne
2023. júl. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagy hibás, nincs ezzel semmigond és rengeteg csajt is találhatsz magadnak mert a nők jó része ugyanúgy nem szereti a szexet.
2023. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lehet, hogy valami miatt ez le van tiltva benned lelkileg. Én pl. azt láttam gyermekkoromban, hogy a szüleim, nagyszüleim úgy viselkedtek, mintha nem létezne szexualitás. Semmi gyengédséget nem mutatott senki senki felé. Ezért én úgy tanultam meg, hogy ez nem normális, titkolandó dolog. Eléggé meghatározta a párkapcsolataimat... Tehát a sorsodnak ezt a dimenzióit lehet, hogy érdemes lenne kicsit átvilágítani egy megfelelő szexuálterapeutával. Ha nem vagy nyuszi. Ha nem mered, akkor lehet, hogy így marad, s akkor olyan partnert kell találni, akinek ez így megfelel. Illetve kérdés, hogy téged ez így mennyire zavar saját jogon, nem mások elvárásaiból kiindulva.
2023. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!