Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kikötözést (akár csak kéz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikötözést (akár csak kéz, akár láb is) csináltatok már párotokkal, és ha igen, milyen volt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mit csináltatok vele/ő veletek, csak sima szeretkezés volt, vagy valami más is, pl. végigpuszilgatás, kis csikizés, stb.?

jan. 5. 23:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Is is
jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Csinaltuk így is úgy is.


23/N

jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem kötözött ki, mert a kezével simán össze tudta fogni a két karomat, úgy, hogy ne tudjam szétfeszíteni, nem is gondoltam, hogy ennyivel gyengébb a női fizikum, durva 😅

Aztán kezdte smárolni a védtelen alhasamat, bele nyalt a köldökömbe, és stb... :)

jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%

Magad nevében beszélj cica! :D Nem hogy fél kézzel nem tudna lefogni egy átlag fizikumú pasi, de kettővel sem!

Sportolni kell, ennyi!

Jó, persze a genetika is számít, nem lehet mindenki szúnyogvállú 50 kilós gyertyakanóc :D

jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó, tény, hogy kb. az összes lány is erősebb nálam akit ismerek, lehet őket sem lehetne így lefogni, nemtom...
jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Csináltuk, de nem puszilgatás volt, se nem csikizés - nem vaniliában megy a BDSM :) (de ki hogy szereti)
jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon felizgat az erzes, hogy “tehetetlen vagyok” es azt csinal velem amit akar
jan. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kötözte már ki a két kezem és letakarta a szemem, puszilgatott, végig simított majd kinyalt élvezésig
jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Kipróbáltunk ezt - azt az évek folyamán
jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen kipróbáltuk.

Azt csinált velem amit akart.

jan. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!