Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kikötözést (akár csak kéz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikötözést (akár csak kéz, akár láb is) csináltatok már párotokkal, és ha igen, milyen volt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mit csináltatok vele/ő veletek, csak sima szeretkezés volt, vagy valami más is, pl. végigpuszilgatás, kis csikizés, stb.?

jan. 5. 23:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy félerdős területén kötözött ki egy lány négy fához. Kaptam ezt-azt rendesen, a végén kiverte. Isteni volt.
jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Kikötött az ágyhoz egy nő és megqrt straponnal.
jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Barátommal elég nagy közöttünk a korkülönbség így amíg én teljesen tapasztalatlan voltam minden téren, neki elég sok tapasztalata volt :D


Övvel kötötte össze a kezemet és úgy akart csikizni. Mindketten viccesnek találtuk ezt az ötletet egész addig amíg véletlenül hason nem rúgtam😅

febr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Csináltuk, nagyon izgató és jó volt:). Orál volt, és szex:) voltam én is kikötözve, és a férjem is. Mikor, hogy:)
febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan nő akinek élvezetet okoz, mert szeret kiszolgáltatott lenni. Van olyan , aki nem szereti. Ennyi. Az én párom mindent szeret, ami felizgatja. És szinte minden felizgatja. Szerencsére.
márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Anno igen csináltuk, izgató volt. Engem kötözött ki a nő.
márc. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Izgató volt, engem kötözött ki a nő.
ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Engem egyszer egy judozó nő kötözött meg. Ó nem volt érzékeny, csikis. Kíváncsi volt, hogy én hogy és meddig bírom. Nagyon győzött, de újra megcsinálnám. Sájnos családos volt.
ápr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Első együt töltött hétvegén hátulról a barátnőm talpán csak végighúztam a kezem, háttal volt, nem látoot. Hátrarúgott és a szemüvegemen talált, ami felvérezte a szemhéjamat. Ezek utan csak kötözött lábbal csikiztem!
ápr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Igen,az egyik nőm kérte,hogy megkötözve a kezeit szexeljek vele popsiba.Meg szopiztatni is úgy kellett,hogy össze van kötve a keze.Nekem furcsa volt elsőre,de aztán megszoktam.
máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!