Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi erre a megoldás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés

A páromnak nagyon fontos az én orgazmusom, úgy érzem túlzottan is. Heti 4-5 alaklommal szexelünk, és 4-ből 3 alkalommal nekem is van orgazmusom, ez persze tők jó. De ezt úgy éri el, hogy lemond a saját élvezetéről. Mindig az van, hogy mikor elmegyek, akkor kiveszi, és még percekig veri magának, hogy elélvezzen.

Ha én csinálom neki szájjal, akkor szinte olyan mintha nem is lett volna szex. Mert tart vagy 10 percig.

Tudom hogy visszafogja magát szex közben, hogy nekem tuti jó legyen, mert ő is ezt mondta mikor rákérdeztem.

De ez meg így olyan rossz érzés nekem.

Én azt szeretném hogy nemi is jó legyen mikor együtt vagyunk.

De nem tudom hogy érjem ezt el!



#orgazmus #együttlét #Közös elélvezés #Közös élvezet
jan. 6. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De miért gondolod, hogy neki nem élvezetes? És hogy azért nem tud elmenni, mert visszatartja? Simán csak sok idő kell neki, hogy elmenjen, és így jó neki, ne vedd a szívedre.
jan. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és örülj, hogy sokáig bírja.
jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam lovagolni rajta, és bírt vagy 5 percet.

Megkérdeztem miért.

Azt mondta azért, mert nem ő irányit, és így nem tudja visszatartani.

Szex közben is érzem mikor ritmust vált, látom hogy nem rám koncentrál sokszor, sőt van hogy picit ki is veszi, hogy ne menjen el.

jan. 6. 10:47
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most az lenne a jó neked ha megrakna visszatartás nélkül elmenne azt kész.

Te meg vagy elmész vagy nem?

jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem! De ez se jó ami most van, hogy ő beáldozza magát, hogy nekem jó legyen.
jan. 6. 11:08
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen.

Nehéz az hogy egyszerre menjetek el.

Én sokszor megyek rapid randira ott gyorsan le a naci szopi aztán fel a szoknya és megy az aktus

jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az nem opció, hogy miután elmész akkor meglovagolod?
jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7. Hát ha hagy rá 10-20 percet hogy összeszedjem magam akkor ez megoldható, de folyamat ezt nem csinálnám, elég fárasztó lenne mindennap guggolgatni felette.
jan. 6. 14:29
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
És a romantikuisabb térdelős verzió guggolás helyett?
jan. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Beszélek a párommal, és majd meglátom mi lesz, ezzel érdemes próbálkozni természetesen.
jan. 6. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!