Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi erre a megoldás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erre a megoldás?

Figyelt kérdés

A páromnak nagyon fontos az én orgazmusom, úgy érzem túlzottan is. Heti 4-5 alaklommal szexelünk, és 4-ből 3 alkalommal nekem is van orgazmusom, ez persze tők jó. De ezt úgy éri el, hogy lemond a saját élvezetéről. Mindig az van, hogy mikor elmegyek, akkor kiveszi, és még percekig veri magának, hogy elélvezzen.

Ha én csinálom neki szájjal, akkor szinte olyan mintha nem is lett volna szex. Mert tart vagy 10 percig.

Tudom hogy visszafogja magát szex közben, hogy nekem tuti jó legyen, mert ő is ezt mondta mikor rákérdeztem.

De ez meg így olyan rossz érzés nekem.

Én azt szeretném hogy nemi is jó legyen mikor együtt vagyunk.

De nem tudom hogy érjem ezt el!



#orgazmus #együttlét #Közös elélvezés #Közös élvezet
jan. 6. 10:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszéltetek már róla és azt mondja, hogy neki jó így, akkor fogad el. És felesleges strigulázni.
jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem néha kéne olyan spontán gyors sex is, pl reggel ha indultok el épp fel vagy öltözve O is meg van egy ki idő simogatod és gyors megdug, vagy valami hirtelen dolog ahol csak úgymond ő élvez él
jan. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!