Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti is szoktátok szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti is szoktátok szex előtt hátrahúzva tartani a fitymát?

Figyelt kérdés
Elég régóta látom barátomnál, hogyha szexre készül már előtte is így hagyja a fitymát. Egyszer kérdeztem tőle mi az oka, azt mondta így jobb a menet, és jobban élvezi a szexet, ha előtte pár órán át így van.

jan. 6. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
nekem magától hátramegy, ha feláll
jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%
Nem, mert nem vagyok homoszexuális
jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Néha szoktam
jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Ha csak pár órára csinálja akkor valószínűleg csak jobban felizgatja amikor fedetlen makkal járkál.

Van aki annyira szereti a fedetlen érzést, hogy állandóan hátrahúzva tartja, hiszen ez akkor is kellemes érzés ha éppen nem készül valaki azonnal szexre és nincs éppen beindulva.

Az utánna következő fokozat az, hogy valaki véglegesíti a fedetlenséget (körülmetélés).

jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
ha magától nem húzódik hátra ott már baj van
jan. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nincs faszo-m. Kb 2 éve levágattam mert ezt az USAban, hogy nagyon menő és úgy voltam vele hajrá. Most meg úgy érzem rábasztam mert kéne. Mi lesz velem így? Talán nem kellett volna buzulnom de már késő.
jan. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

#2

Te biztos Fideszes vagy,hogy nem értetted a kérdést.

jan. 7. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lassan 15éve fedetlen.
jan. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Nekem sosincs rajta a fityma, metélt vagyok.

A barátod igényes pasi lehet, odafigyel a részletekre. Sokkal normálisabb ha időnként pár órát szabadon tartja a makkját valaki, mint akinek még merev faroknál is rajta van. Utóbbi nagyon nem normális dolog, általában fitymaszűkület...

jan. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem szoktam kimondottam elotte hatrahuzni kiveve ha epp felhuzom az ovszert. Erdekes gondolat a baratod reszerol, ki fogom probalni.
jan. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!