Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Folyamatosan hátrahúzva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan hátrahúzva tartott fityma?

Figyelt kérdés
Ti szoktátok? En most olvastam errol a dologrol es erdekelnenek a tapasztalatok, azt irtak h a szexre jo hatasa van es tisztabb is.

2018. aug. 8. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
What?
2018. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Én már évek óta így "hordom" tisztaság pizosan + szexre nálam nincs hagy hatással nem let érzéketlenebb a makk mint azelőtt volt.
2018. aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kiszárad.


Szex közben viszont jobb puncin belül, de egy kellően szűk punci maga is húzogatja szóval szerintem csak tágabb puncikban lenne értelme.

35F

2018. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Carragher_x ***** válasza:
51%

" de egy kellően szűk punci maga is húzogatja szóval szerintem csak tágabb puncikban lenne értelme."

Te most miről beszélsz? 35 évesen nem vagy azzal tisztában, hogy merevedéskor a fityma egészséges esetben hátrahúzódik?


Kérdezőnek: az égvilágon semmi értelme.

2018. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én így hordom 5 éve. Az elején mindig vissza tekeredett de aztán egy idő után hátrahúzva maradt.

Sokkal tisztább így. Az elején egy darabig szokni kell, mert fura ahogy hozzáért az gatyó. De 1-2 hét alatt meg lehet szokni. Szexet nekem nem befolyásolja se pozitív se negatív irányba.

2018. aug. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Most már nem csak össze kell méregetni, hanem ki hogyan hordja ez is vita téma lesz.
2018. aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fitymásan hordom.
2018. aug. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22%
Télen nem deresedik be a vége kabát nélkül?
2018. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!