Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szexel a férfi, ha 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szexel a férfi, ha 2 perc alatt el is élvez?

Figyelt kérdés
Így elkezdeni sincs értelme, hogy szinte azonnal el is élvez.
jan. 7. 06:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert vagy olyan butus hogy lefekszek egy ilyen önző majomommal, és mert neki ez így jó. Amúgy se minket kérdezz, mert például én soha nem voltam korai magömléses.
jan. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%
lefekszeL vele
jan. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Ösztön,neki nem rossz ha elélvez.
jan. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Hát tudod a műpuncit neki kéne kitakarítania 🤭
jan. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Sosem próbáltad vele, hogy kis pihenő után még egy "menet"? Mert a második már garantáltan tovább tart!
jan. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Ugye tudod, hogy 2 perc alatt teherbe lehet ejteni egy nőt, ami véletlenűl pont a szex lényege. Ezért alakult ki az emberek szexualítása, nem a nők orgazmusa miatt.
jan. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%
Neked is annyi időd van az orgazmusra mint neki, egyenlőek vagyunk.
jan. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%
Tényleg van olyan ostoba, aki azt gondolja, hogy a férfiak természetes 2 perces orgazmusa, az valami szándékos tervezett gonoszság, aljaság a részükről ? Nem pedig egy megváltoztathatatlan ösztön, mint a légzés vagy a szivverés.
jan. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
31%
7: Ez egy nagyon szar válasz volt. Mondom ezt férfiként. A nőknek (általánosítva) ehhez több idő kell. 31/F
jan. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
16%

8-as, az is ösztön hogy felállna a farkam az utcán meghágnám a csajodat, téged pedig elpusztítalak, mert ezt nem akarod hagyni.


Mégse teszem, mert nem ösztönlény, hanem intelligens férfi ember vagyok


Csumpa, az egyes voltam

jan. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!