Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi sokáig nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi sokáig nem szexel, és nem is veri ki, akkor tényleg egyszer csak magától ki fog jönni ?

Figyelt kérdés
Vagy mi történik?

2023. júl. 21. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Esetleg akkor erotikus álma lesz, és attól elélvez de magától nem hinném.
2023. júl. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem, ez így ebben a formában nem igaz. Max az amit az első írt.
2023. júl. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Minden esetben van erotikus álom?
2023. júl. 21. 08:26
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy van. Pontosan úgy működik ez, mint nőknél.
2023. júl. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért írnak a szakirodalmak az éjszakai magömlésről. Én például soha nem tapasztaltam, mert 13 éves korom óta mindig kivertem nappal.Így nem tudom meg, már soha, hogy éjszaka mi történik. Ilyen öreg korban (65) meg már több hét alatt gyűlik össze a fiatalkori egy napi adag. Az is igaz viszont, hogy aki nem haszálja a szerszámot, annak az egész szexualitása készenlét módba áll be, ami azt jelenti, mindennek a termelése is lecsökken.
2023. júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Max éjszakai magömlés lehet belőle.

De ahogy előttem írták, egyrészt az egész " rendszer" lassul a korral is, de azzal is, ha nem használjuk...

Érdemes azt is " tornáztatni".

2023. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

Éjszakai magömlés lehet

Nekem volt már amikor 2 hétig nem vertem ki

De ha két napig nem maszturbálok már minden bajom van

2023. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!