Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szereti a barátnőjét az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereti a barátnőjét az a férfi, aki szívesen nézi, ahogy a nő mással szexel?

Figyelt kérdés

A barátomat nagyon izgatja, amikor ott előtte szexelek egy másik férfival.

Örömmel csatlakozik és nem féltékeny.

Egy ilyen ember valóban szeretheti a barátnőjét?



2023. aug. 21. 16:16
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
90%
Igen valóban szeretheti, nem érdemes ezt a kettőt összekapcsolni. Ott vannak a domina kapcsolatok, attól hogy elverik egymást korbáccsal a árt ajtók mögött ezzel kiélik vágyukat "nappal" még lehet a legjobb partner a világon.
2023. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Nem tudnék osztozkodni rajta más nővel. Mert szeretem. Ezért furcsa, hogy ő megosztja az ágyunkat és engem is, más férfival.
2023. aug. 21. 16:21
 3/44 anonim ***** válasza:
92%
Igen szeretheti.Engem is izgat ha megoszthatom a feleségem.
2023. aug. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
86%
De azért gondolom neked bejön az idegen farok. Akkor meg mi a gond? Neki tetszik, neked tetszik, mindketten megkapjátok amire vágytok. És ha nem szeretne akkor már más nőt akarna nézni másokkal dugni. De rád izgul, te vagy az izgalma tárgya.
2023. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Én is szeretem ezt, de nem mindig jó. Izgat, amikor 2 férfi kényeztet, de nehéz hozzá találni jó partnert.

Sok férfi ebben csak egy lehetőséget lát egy gyors numerára, egy "ingyen kurvát".

Megbeszéljük, hogy eljönnek ismerkedni, beszélgetni, azután pedig meglátjuk mi lesz. Azt mondják, hogy egész este ráérnek.

Találkozás előtt viszont jönnek az üzenetek, hogy még dolgoznak, késnek... Ezután közlik, hogy sajnos csak 1 órát maradhatnak, mert hogy várja őket a család, az asszony.

Ilyenkor kérdezzük, mi fér bele abba az 1 órába. Erre azt válaszolják, hogy: A szex!

Milyen szex lehet ez? Megérkezik egy idegen ember, soha nem láttuk, ledobja a ruháját... Zuhanyozik szex előtt, mert a munkahelyről jött, zuhanyozik azután is, hogy az asszony ne vegye észre az illatokat. És a szexel együtt mindez benne legyen az 1 órában. Ez már vicc!

2023. aug. 21. 16:49
 6/44 A kérdező kommentje:
4-es: Nekem nem jön be az idegen farok. Egy férfi nem egy farok. Nem egy tárgy.
2023. aug. 21. 16:50
 7/44 anonim ***** válasza:
70%

Igen, szeretheti. Én több ilyen párnál voltam házibarát, vagyis a beugrós férfi partner, és jól működő kapcsolatok voltak illetve még ma is azok.


Amúgy ha esetleg érdekel titeket egy hármasban tapasztalt, független, sportos férfi aki szintén szeretne a szex előtt normálisan megismerkedni és minőségi együttléteket élvezni a kellő időt rászánva, dobhatnátok egy üzentet :)

2023. aug. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
67%
Persze, hogy szeretheti. Én is szeretem a feleségemet, és nagyon szeretem nézni azt is, ha mások is megdugják. (Privátot nem kérek, nem ismerkedem.)
2023. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Igen szeretheti, sőt! Mivel beteljesíti a vágyait még jobban is szereti, jobban kötődik hozzá mintha a konzervatív monogám kapcsolatban lennének.
2023. aug. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező és ha egy idegen férfi nem tárgy, nem egy farok (mármint ilyen esetben) akkor mégis micsoda? Szerintem meg pont az, egy úgymond élő vibrátor. Aki amellett, hogy megdug tud kívánni, simogatni, csókolni a tested stb de ez mind csupán a te élvezetedért van és nem azért, hogy te esetleg érzelmeket fűzz hozzá vagy többnek nézd mint amiért jött vagyis, hogy te és a pasid élvezetére megdugjon. Nem hiszem, hogy a pasid szeretné, hogy más férfit többnek nézz mint amit a kapcsolatotokban jelent. A pasid a pasid a beugró pedig egy bármikor lecserélhető valaki, a kapcsolat szempontjából senki. Jönnek, mennek ti ketten pedig maradtok, ti vagytok egy pár.
2023. aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!