Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleségem ledegradált…mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem ledegradált…mit tennétek?14,5cm jobb napokon 15cm körméretű péniszem de soha senki nem mondta rá h vastag.Mindig max h szép.Hossza (18,5-19).Biztos vagyok benne h jobban elvezte volna eddig mindenki ha vastagabb.

Figyelt kérdés

Feleségemnek egyszer megemlítettem h olyan szűk ha rám ül kényelmetlen ki nyom belőlem minden vért…erre csak mérgesen vissza szólt h ;

“Bezzeg az exe még vastag is volt,még se volt rossz neki…!!!”nincs is már nagy kedvem hozzá érni,mivel állandóan az jut az eszembe h milyen jó lehetett a másikkal vele.Járt így már valaki?Félig meddig dicséretnek szántam,hisz miért lenne rossz h jó szűk valaki…erre meg Teljesen lealázott,nem is érzem annyira teljesnek magam…Nőket/hölgyeket szeretném teljesen őszintén kérdezni h tényleg ennyire használhatatlan ez a méret?



jan. 13. 08:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
53%
Örülj neki, hogy az előtted levő nagy farkú pasi kitágította már neked annyira, hogy csak kényelmetlen, de legalább bele tudod dugni. Lehet a puha pöcsöd az eredeti szűk puncijába bele se ment volna😂
jan. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
90%
Én szűk vagyok és egyáltalán nem szeretem a vastag péniszeket, mert fájdalmat okoz. 2 ilyennel találkoztam, nem is maradtunk együtt. A "finom szűk" az dícséret, de a "kényelmetlen", hogy lenne már az?
jan. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
42%
Pedig a kérdező egy troll, és napi szinten írja ki a pénisz mérettel kapcsolatos szánalmas kérdéseit. Ezt mindenki borítékolhatja szerintem.
jan. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
58%

NAgyon tahó vagy baz..meg.

Miért nem dicsérted meg inkább.

Meg aztán idejössz ezzel a hülyegyerek szindrómával hogy neked milyen a faxod.

Hát senkit nem érdekel a búzásokon kívűl, azoknak add elő magad.

jan. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
62%

Az enyém 39 cm körméretű (+ - fél centi) és 47 hosszú szar időben,jobb időben 52 (cm).

Asszony azt mondta,kipiszkálom a húst a fogam küzül vele. Nem izgatott,azóta is másokkal kefélek… (van 32 foga)

jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

15.


52? Legalább hitelesen kamuznál. De ez megnevettetett.

jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
35%

16



Nem érted az iróniát? 🤦‍♂️

jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
66%

17.


A gyakorin sajnos nem, mert itt nagyon idióta dolgokat tudnak komolyan értve mondani.

jan. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 1,5,12-nek a választ…a többieket hagyjuk.Akkor én voltam a tahó.
jan. 13. 15:31
 20/24 anonim ***** válasza:
20%

19


Te csak egy gyökér vagy kérdező, és semmi jelentősége nincs a kérdésednek, tekintve, hogy f*szság. Mindkét értelemben. :D

jan. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!