Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy pár éve úgy 30körül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pár éve úgy 30körül nagyon megnőtt a libidóm. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Olyan 30éves korom körül iszonyatosan megnőtt a libidóm. Másnál is előfordult ez? Mitől lehet? Előtte sem volt kicsi de mostanában egész nap tudnám csinálni. Van párom, neki elég a heti 1-2 amit meg is értek de én már szex után negyed órával ugyanúgy kívánom. Minden reggel arra kelek, hogy áll, akkor is ha este elintézem magamnak. És van, hogy úgy is alszom el. Személy szerint nem is értem minek gyártanak annyi potencianövelőt. Szerintem beszednék egyet és szét is szakadna. Pár éve sportolok de szerintem az is csak rontott a helyzeten mert attól is csak nagyobb lett a libidóm. Más is van így ezzel?

jan. 14. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem, egyedül vagy vele 7 milliárd ember között.


Átlátszó kamu incel kérdés

jan. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Ezt az inceles baromságot minden kérdéshez odaírod?
jan. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár az én 31 éves férjem is ilyen lenne. :D
jan. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Incel? Ember, feleségem és családom van. Olvass utána mit jelent az incel szó. Amúgy meg 8milliár ember él a földön.
jan. 14. 08:41
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
De senkit nem érdekel az idétlen faxod!!
jan. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2es ugye milyen idegesítő.
jan. 14. 08:46
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szexelj többet! Főleg, hogy van valakid. Ki kell használni a helyzetet.

Nekem pl van valakim, de hiába nagy a libidóm, bas.hatom a nagy semmit mert a közelembe sem jön az illető. Neked legalább ott van melletted, veled. Akkor tessék használni arra amire való egy társ! Ennyire egyszerű

jan. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezzel nincs is probléma. De én egész nap csinálnám ő viszont nem így nem kérhetem meg, hogy a kedvemért tegye szét amikor nekem áll. Vagy mire gondolsz?
jan. 14. 08:56
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Honnan veszed, hogy így van vele. Megkérdezted? Ha ne kérdezted, akkor hajrá!
jan. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
27 vagyok, és igen, az elmúlt másfél évben elindult ez a folyamat. Valami ilyenkor történik a férfi testben, még a péniszem is emberesedett,
jan. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!