Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez az ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez az ember mennyire beteg egy 10-es skálán? Igazából nincs kérdésem csak meg akarom mutatni milyen férfiak léteznek Puszi pacsi mindenkinek🫶🏻

Figyelt kérdés

STORY 1.:Az első barátomról fog szolni az story…

Én akkor még szűz voltam és vele voltam az első csókom is.

14 voltam ő pedig 19 azt hiszem. Azt mondta ha nem fekszem le vele nem is szeretem igazán így belementem,megtörtént a dolog és el kezdtem sírni,mivel nem is akartam meg gondolom fájt is,mert ő nem az a fajta volt aki odafigyelt volna bármire is. Leültem az ágy szélére és csak néztem ki az ablakon és sírtam,ő erre megszólált “hát nem mindegy már úgyse vagy szűz”.

STORY 2.:Kint ültünk az udvaron anyukám kint tevékenykedett és mondtam barátomnak valamit amire az volt a reakciója,hogy “kiverem az összes fogadat”:)

STORY 3.:

Ezek után nem sokkal szakítottunk is és én az egyik haverjával jóba voltam és beszéltük,hogy én aznap megyek egy sráccal randizni,mozi utan voltunk a sráccal mikor megláttam,hogy hív az exem,beleszólt a telefobva:itt vagyok a házatok előtt segíts.Ez azért fura mert másik városban lakik és az utcánk olyan hogy csak félig van leaszfaltozva és a mi házunk előtt már nincs és pont azon a részen állt meg a motorjával és lett nagyon rosszul ahol még van aszfalt.

Ezek után hangüzenetben zaklatott és a végén a bátyám ment ki hozzá segíteni mivel én ugye 40kmre voltam tőle,az exem a motorja mellett fekszik úgy,hogy a bukósisak a motorra szépen rá van helyezve,kihívták a mentőket,addigra a vénasszonyok kijöttek megnézni mizu és exem szájából élet és halál között a nénik és bátyám társaságában annyi jött ki,hogy “szeretlek” 😂😂😂.

Elvitte a mentő még aznap este hazaengedték,lóf4sz baja nem volt másnap érte jött a motorjáért és azóta szerencsére nem láttam. Anyukám szokta látni néha az utcánkba ami azért para mert másik városban lakik:)



jan. 15. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Did not read lol.


Am meg mutass egy embert aki boldog és nincs semmilyen szeren.

jan. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Itt TE voltál a buta.
jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Én egy négy és felet adnék rá tizes skálán
jan. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2/3 naiv voltam nagyon es meg gyerek..
jan. 15. 14:37
 5/9 anonim ***** válasza:
11%

"el kezdtem sírni,mivel (...) gondolom fájt is" - gondolod? Nagyon megviselhetett ha nem is tudod mi történt akkor.


"és mondtam barátomnak valamit amire az volt a reakciója,hogy “kiverem az összes fogadat”" - milyen jó, hogy pont a lényeget hagytad ki, azt hogy mit mondtál. Vannak dolgok amire az édesanyád válasza teljesen elfogadható:))

jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mivel nem 2-3 eve volt igy nem emlekszem pontosan😉
jan. 15. 16:04
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Én csak azt nem értem hogy a lànyok miért ilyen sràcokkal kerülnek össze amikor szűzek? Aztàn később meg a jófiúk kellenek.. Ők ekkor szóba sem jöhetnek..vagy kell a kalandvàgy? Nem is értem
jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem kortól függ, ha valaki nem bír magával, és van ilyen nőben is, lehet, hogy nem fizikailag akar tönkretenni, hanem más módon. De valami gondja van biztos. De akkor ha jól értem, már évek óta nem zaklat.
jan. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt történt, és most kérdést írsz róla ki?

Akkor te sem léptél még túl.

jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!