Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy tűnt a lányok szeretik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy tűnt a lányok szeretik a lush játékszert. Felvetettem a páromnak, hogy szerzek egyet és használjuk, menjünk el vele étterembe, bevásárolni stb... Teljesen kiakadt...nem értem miért? Így megy el az ember kedve legközelebbi felvetéseknél...

Figyelt kérdés
Számomra meglepő módon teljesen elzárkózott és még én éreztem magam szarul, hogy felvetettem... Nektek milyen tapasztalatotok van erről? Használjátok? Tényleg jó vagy ennyire rossz lenne a csajoknak? :( F.
jan. 17. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak úgy gondolja, hogy a szexualitás és bármi ami a szexuális együttléthez tartozik az a ti kettőtök dolga ami a hálószobára tartozik és nem a publikumra (még ha ez egy rejtett kis játék is). Érdekes fantázia, de nem minden lány szeret elpirulni bevásárlás közben mert épp vibrál benne valami, főleg ha nem is izgalmi állapotban van.
jan. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért elég zavarbaejtő sok lánynak. A barátnőm pl benne van néha, de CSAK HÁZON BELÜL. Az exe nagyon erőltette, hogy nyilvános helyen is legyen már, többek közt ez volt az egyik szakító ok.
jan. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, lush kikukázva, ezen ne múljon :) Köszi rendes válaszokat.
jan. 17. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!