Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondanátok meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanátok meg a párotoknak, hogy rosszul csinálja amikor a nyelvèvel próbálkozik “odalent”?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem akarom megbántani, de nagyon szarul csinálja. Egyáltalàn nem kellemes a tempó, össze vissza csapkod a nyelvével, egy percet nem élvezek belőle ( nem is játszom meg..)

Tettem utalást rá, hogy ne így, ne úgy, lassan, gyorsan.. de akkor is katasztrófa szarul nyal🫣🤣


Lányok ti hogy tanítottátok meg a párotokat?

Srácok ti honnan tanultatok?

Tuti vevő lenne rá, hogy nekem jót tegyen.. csak konkrétan nem akarom megbántani, hogy egy percig nem élvezem amit csinál.



jan. 17. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

>Hogyan mondanátok meg a párotoknak, hogy rosszul csinálja amikor a nyelvèvel próbálkozik “odalent”?


Pont így.

jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalon egy idősebb nő úgy mutatta meg hogy nyaljak neki odahuzta a fejem hogy lássam ahogy az ujjaival csiklóját kényeztette orgazmusig.

Na ugy kellett nyalnom és ha még nem volt tökéletes a fejem megfogva írányitott ! Végén azért jó vizsgáztam!😜

jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fiúként az esne a legrosszabbul hogy nem szóltál korábban.

Nyilván, ahogy én is, te is, ő is azt szeretném hogy a páromnak a lehető legjobb legyen. Ha amit csinálok nem oké, vagy lehetne jobban is, akkor úgy fogom. De nem vagyok gondolatolvasó.


Ha nem akarod megbántani, ne fogalmazz úgy hogy megbántódjon. "Ez így sz#r, élvezhetetlen, béna vagy, k#rva sz#rul csinálod" mondatokat kerüld.

jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Amiért te fehérverű vagy, azért még nem a pasi a hibás.
jan. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Á! Ezt érezni kell.
jan. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!