Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Hogy vagytok ezzel?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Hogy vagytok ezzel? Figyeltek erre?

Figyelt kérdés

Beugró pultos vagyok egy helyi, hmm csehóban (teke, darts, biliárd, meg italozás) . Tegnap hajnalban zárás előtt bejött egy tinihorda😅

Az egyik lány csak a pultnál ült és Capppy-t ivott beszélgetett velem. Aztán mikor lecsendesedtek akikkel jött, felajánlotta, hogy hazaviszi őket majd visszajön megvárja míg standolok aztán hazavisz mert ugye közben elkezdett havazni.

Ígyis lett. Feljött hozzám.

Elmetem fürdeni stb. Megvárt. Kijöttem a zuhanyból és ottvolt bugyiban.

Szólval csináltam.amit ilyenkor kell, de mikor nyaltam éreztem, hogy wc papír maradékok vannak a punciján. Pedig gyantázott volt semmi borosta. Holnap velem akar lenni.

Ez igénytelen vagy nálatok is megesik, hogy ilyen van?



jan. 19. 19:17
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos nem mindig tudunk erre figyelni. Pl egy "csehóban " ahol kb le se ülünk a wc.re mert félig állva pisálunk, miután kitöröljük a puncinkat nem kezdjük el a csupasz kezünkkel még matatni az odaragadt esetleges papír darabokat. Örülünk inkább, hogy nem ért a seggünk az ülőkéhez és volt egyáltalán wc papír. :D De ezt igazán csak a nők érthetik. 26n
jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
78%
Fel viszel magadhoz egy idegent és egyedül hagyod? Úgy hogy kirabolhat téged vagy bármi? Hát elég hülye vagy.
jan. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
És mi az már hogy te le fürdész, a nő meg nem?
jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem kamu a sztori, örülj, hogy nem vagy kifosztva vagy nem támadott meg ő vagy pár barátja. Basszus. Ekkora naívnak lenni... Egy idegent nem szabad a házban hagyni egyedül! Hány éves vagy? 14?
jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

14

Te hülye vagy baz+🤣🤣

jan. 19. 22:23
 16/35 anonim ***** válasza:
86%
A nőknek ez az erejük, hogy bármikor kitudnak használni egy férfit:)
jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
87%

Igen, előfordult már velem... És nem azért, mert igénytelen voltam, hanem mert nem volt időm alaposabban megtörölni magam, meg helyem. A párom észrevette, én kicsit szégyelltem magam, de ő megnyugtatott, hogy semmi baj.

Ennyi volt.

jan. 20. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
:D Legalább egyedül volt benn wc ben? :P
jan. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
87%
könnyűvérű cafka ki tudja előtted hány sráccal volt aznap
jan. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
58%
Néha van olyan, hogy beleragad a wc papir a pinánkba.
jan. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!