Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogyan írnátok körül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan írnátok körül az ideálotok kinézetét? Illetve milyen külső jegyekre figyeltek legjobban?

Figyelt kérdés

Természetesen a kérdés csak azoknak szól,akiknek van ideáljuk.

Kort is írhattok:)



2018. febr. 17. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Ragnar Lothbrok.
2018. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Külső: Nekem ami nagyon fontos egy fiú kinézetében hogy ápolt legyen (ne legyen zsíros a haja ,körmei ne legyenek tövig lerágva). Mivel magas vagyok az is fontos nekem hogy egy fiú magas legyen. Akik nekem jobban tetszenek a sötét hajú fiúk. Testre nekem az izmosak meg a macisak is bejönnek, csak ne az a pálcalábú nádszálgyerek legyen.


Belső: ne legyen az a tipikus lenéző bunkó gyerek, kedves megértő humoros legyen

2018. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
78%
Volt ideálom, amíg a páromat meg nem ismertem, akkor rájöttem, hogy az életben kaphatok sokkal jobbat is, mint amit elképzeltem magamnak.
2018. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

185 magas, zöld szemű, félhosszú hajú VOLT az ideálom még úgy 6 éve is.


De már exem is alacsony volt (mondjuk ő tulok is, szóval volt okom kirakni a szűrét cirka fél év közös élet után).


A jelenlegi párom 166 centi, viszont elképesztően szép a szeme (napfényben olyan zöld), a mosolya, a vámpírfogai. Imádom az alacsony, de amúgy izmos (nem kigyúrt) alkatát, a hangját, ahogyan csókol...

Emellé belsőre is teljesen passzolunk, szóval nem kell senki más. :) Több mint egy éve élünk együtt, és sem az érzelmeink sem a szenvedély nem csitul (2,5 éve ismerkedtünk meg)


A magassága meg... úgyis csak laposban vagyok, szóval nagy ügy :D

2018. febr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Annyira nehéz elmondani, mert egyszerűen vannak bizonyos típusú férfiak, akiket meglátok és van egy olyan karakterük, ami nagyon megfog. Ilyen a párom is... megpróbálom összefoglalni. Szeretem ha egy férfi kicsit “sötétebb”, nem agyilag!!! :D hanem mint pl Keanu Reeves.. kicsit borús, melankolikus, komoly. Inkább a sötét haj tetszik, emellett a magas termet. Az arányokat veszem észre testalkatilag először, de ha megfog a stílusa és az ember, mindegy milyen mert beleszeretek egyből. Ha van egy sajátos kinézete és látok benne valami mást, különlegeset, az nagyon megfog. Plusz legyen férfias, aki mellett biztonságban érezhetem magam és teljesen beindulok, ahogy a derekam megfogja, végigsimítja. Regényt lehetne erről írni egyébként. Főleg, hogy belőlem első látásra sajnos nem ezt nézik ki.. mert egy csinos/“bomba” nőnek természetesen csak a divatb*zi piperkőcök meg majmok jöhetnek be... Ja nem :D hányok tőlük:)

22

2018. márc. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!