Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltam egy fizetős lánynál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam egy fizetős lánynál akit amúgy ismerek, nem idegen számomra csak egy ideje tudom, hogy vállal kuncsaftokat?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a konkrét kérdésem, hogy mire utalhat, ha ő keress engem, hogy nem szeretnék-e menni hozzá. Amire én azt mondtam, hogy nincs most sajnos annyi pénzem. Erre ő azt mondta, hogy nem baj, nem kér érte semmit csak menjek.
2020. nov. 14. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyira jó voltál, hogy vágyik rád. Lehet, hogy még fizetne is. :-)
2020. nov. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát két dolog lehet... az egyik most nem fizetsz, de legközelebb majd megkéri az árát. A másik hogy lehet valami kapcsolat-szerűséget akarna mert azt gondolja elfogadnád hogy közben meg prosti. Akár így, akár úgy, bro' ha hív és azt mondja most nem kell tejelned akkor menj el és majd kiderül.
2020. nov. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elmegyek hozzá, ez biztos.


Nagyon jó volt egyébként nála, eddig kétszer voltam vele. Ez lenne a harmadik alkalom. De ismerem őt kb 10 éve de sose volt közeli kapcsolatunk. Csak úgy tudjátok.. ismertem tudtam ki ő.. egy suliba jártunk, de sose beszélgettünk csak párszor buliba meg ilyesmi.

2020. nov. 14. 13:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen, hogy egy prostival sokat beszélgettünk, és meghívott vacsorázni... érzelmileg kicsit összekavarodtam. Miatta hagytam abba a prostizást.
2020. nov. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A prosti is szerelembe eshet, sőt - férjhez is mehet a volt kuncsaftjához, gyereket szül és éli a mindennapi nők életét. Esetleg házasság után sem hagyja abba a kuncsaftozást, mert ilyen is adódik.
2020. nov. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!