Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ilyenek a mai prostitu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyenek a mai prostituáltak?

Figyelt kérdés
Voltam kB. 5.-nél,ebből mind csalódás volt. Tisztelettel bántam velük,mégis mint valami úrinő,akihez audiencát kell kérni,úgy viselkedtek.Nem egy kib.szott szolgáltatás,amiért k.rva sokat fizetek?És ilyenekkel jöttek,hogy nincs ujjazás,pedig csak simogattam,fogadjunk nincs barátnőd,nem vagyok szexrobot,stb.SOHA NEM MEGYEK KURVÁHOZ.Ha az életben nem látok pi.nát,akkor se.Nonszensz.

jan. 21. 09:57
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
Pontosítás:Audiencia
jan. 21. 09:58
 2/51 anonim ***** válasza:
66%
Én pont ezért nem mentem soha. Több ismerősöm is ugyanilyen storykat mesélt, elment a kedvem tőle, pedig ki akartam próbálni. Esetleg próbálkozz magasabb árfekvéssel, azok talán nyújtanak is valamit a pénzedért cserébe, vagy nem tudom :D
jan. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

Dehogy, még annyi eszük sincs,hogy az ügyfél elégedetten

távozzon,hogy esetleg törzsvendéggé váljon.Úgy tekintenek magukra az ostoba kis cafkák,mint a japán gésákra.Ég és Föld a különbség.Pl. a gésák kifinomultabb,és műveltek voltak.

jan. 21. 10:05
 4/51 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom elképzelni, h elmész egy 2-300 ezres ribihez és így viselkedik. A 20 ezres lotyótól mit vársz?
jan. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Nem 20 ezres,sajnos.És nem adnék ki 3 kilót egy órás menetért.
jan. 21. 10:14
 6/51 anonim ***** válasza:
64%
Miért nem igazi nőknél próbálkoztok? Ezek csak kislányok, vagyis ribizlik. :)
jan. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
9%
#5 vehetsz telefont 50 ezerért meg 500 ezerért is. Az 50 ezressel is tudsz telefonálni, de az 500 ezres lesz igazán jó mindenben.
jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
6-os,7-es,igazán baromságokat szóltatok hozzá.Ha nincs éppen kapcsolatom,jó az ismeretlen husi,de nem így!!!És nem fogok 3 kilót költeni egy ku.rvára,a társadalom legaljára.
jan. 21. 10:26
 9/51 anonim ***** válasza:
75%
#8 jó hát igények vannak, pénz nincs. Most mi ezzel nem tudunk mit kezdeni. Mellesleg te akarod igénybe venni a társadalom legalját, szóval te sem vagy épp a csúcson xd
jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
32%

Baszki, a nyomorult rüfke azért a pénzért nyújtson már valami szolgáltatást. Nem arról beszélek, hogy tegyen meg mindent, amit a fizetővendég kér, hanem arról, hogy legalább adjon a látszatra és legyen kedves.

Ha nem alázásért megy a kuncsaft, akkor ne alázza... mit képzelnek magukról a cafkák? Ahelyett, hogy örülnének, hogy a lenézett legalja munkajukra van kereslet.

Kérdező, a honlapon, ahol találtad, húzd le az értékelését, amennyire csak teheted.

Nem járok kurvához, nem is fogok, hányok tőlük, és még nagy az arcuk is.

jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!