Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor pénisz körméret????Mivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor pénisz körméret????Mivel azt tartjuk fontosabbnak.Ha van kedved jelöld meg,kiváncsi vagyok mi az általános?

Figyelt kérdés

jan. 21. 13:29
A kérdező szavazást indított:
9-10cm között
11-12 között
12,5cm
13cm
13,5cm
14cm
14,5cm
15cm
15,5-16cm között
16cm fölött
38 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
41%
Tévedés, hogy a vastag jó bármire. A vastaggal nem lehet behatolni, ezért lehetetlen a szex. Akkor inkább "harangoznék". De hogy hány centi az annyi? Sajnos nem szoktam olyankor körbetekergetni szabó centivel. Átmérő miért nem jobb? Azt könnyebb megsaccolni. Olyan 5,5 centi átmérőjű a makkom. Ez elég nagy baj. Pedig a tövénél olyan 3,5 - 4 centi lenne csak.
jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Mérni kell,nem saccolni.
jan. 21. 13:43
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy mennyi a kerület. Csak sok van és kevés. Senkit nem érdekel az, hogy mennyi.
jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
?????azért nem árt számokhoz kötni
jan. 21. 13:53
 5/43 anonim ***** válasza:
89%
A mért átlag 11,8-12,2 között van. Kíváncsi leszek az eredményekre.
jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
#5 Pontosan ezért is👏
jan. 21. 14:08
 7/43 A kérdező kommentje:
Kiváncsi vagyok a statisztikailag közölt átlag hogy jött ki.
jan. 22. 06:59
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
#7 Az orvosok által végzett kutatást kérdőjelezed még egy gyakori kérdéses felmérés miatt. Remélem csak viccelsz
jan. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdeztem…hogy mindenkinek ilyen vastag e? mondjuk el tudom képzelni csak furcsállom.Van Magyarországon végzett felmérés körméret re vonatkozóan?…nem világ szerte az nem mérvadó szerintem.
jan. 22. 08:28
 10/43 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne mérvadó? Rengeteg különböző mérés van már és valahogy mindegyik szerint ugyanannyi az átlag (minimális eltéréssel).Amúgy magyarorszagi de bemondásos és hosszra. Ha az 2-3 centivel több lett, mint a méréses átlag, ami tök logikus, akkor szerintem a körmenet is annyi.


Viszont kerületre, amúgy tök jó mérőszám van. Az óvszer. A hagyományos boltokban kapható óvszerek 11,5-13 cm kerületű peniszekre jó. A durex lefedi a tartományt, de pl a masculan, feelx, lifestyles, vagy a neten nagyon nagy mennyiségben és olcsón rendelhető London óvszer mind a tartomány alsó részéhez jók. És messze ezekből fogy a legtöbb, mivel ezeket árulják mindenhol. Szerinted ha nem ezekre lenne a legnagyobb igény, akkor miért ezeket árulnak?

jan. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!