Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor pénisz körméret????Mivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor pénisz körméret????Mivel azt tartjuk fontosabbnak.Ha van kedved jelöld meg,kiváncsi vagyok mi az általános?

Figyelt kérdés

jan. 21. 13:29
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Magyarországon vagyunk …itt a nők nem a ázsiai kisebb méretű emberekkel találkoznak akik nyilván lehúzzák az átlagot.Arra vagyok kiváncsi h magyar átlag vastagság mekkora.
jan. 22. 08:47
 12/43 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem tartom mérvadónak a világ átlagot….
jan. 22. 08:48
 13/43 anonim ***** válasza:

A második részt nem olvastad? Az pont a méréses átlagot támasztja alá.


Egyébként nem csak világátlagot mérnek. De ha innen indulunk ki, akkor a feketék meg felhúzzák.


Viszont vannak olyan mérések is, ahol pl Amerikában végeztek. Ott pl több fekete van, mint ázsiai.

jan. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Kit érdekel a fekete vagy ázsiai…..HÁNYSZOR ÍRJAM LE ???…MAGYARORSZÁGI ÁTLAG VASTAGSÁG ÉRDEKEL.
jan. 22. 08:59
 15/43 A kérdező kommentje:
…körméret/kerület….mielőtt jön a köv.okos….
jan. 22. 09:05
 16/43 anonim ***** válasza:

#14 A f*szt nem lehet érteni? Tényleg ilyen hülye vagy? Nem érted, hogy nincs magyar átlag? És azt, hogy a bemondásos mindig nagyobb, mint a valós? Egy teljes EU-s átlag annyira eltér egy magyar átlagtól?


Leírtam óvszeres példát. Annak közelebbi valós számot nem fogsz kapni. A magyar férfiak veszik ezeket.

jan. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

Látom sokkot kaptál….na azért kérdezem h mi a magyar átlag,mert nem látom sehol.Persze be lehet mondani bármit,de magamból kiindulva is és a partnereim (az a 25nő)véleménye alapján a 14,5-15 körmérettel simán átlagosnak tartom magam,amit ha hazudnak itt ha nem kezd kirajzolódni.

…Gumi méret ?…feszt kicsit vettem eddig,kényelmetlen szorított de gondoltam ilyennek kell lennie….sokszor nincs is választék.

jan. 22. 09:29
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

#17 Ja a magyaroknak nagyobb van, mint bármelyik más nemzetnek. Mi ilyen különleges nemzet vagyunk, mint minden másban. Hatalmas faszunk van, mi vagyunk a legokosabbak, nálunk vannak a legszebb nők.


Tudod már megint faszs*got írtál. Ha én kisebb gumit veszek, akkor rám sem jön. 13 centis kormeretem van, de az 52-53-as gumikat nem tudom felhúzni.

jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Istenem 😅👏elengedtem …Értelmetlen veled vitatkozni
jan. 22. 09:36
 20/43 anonim ***** válasza:
#19 Igen velem értelmetlen. Amikor te írsz hatalmas hülyeségeket. De ha kicsit utánanéznél akkor tudnád. Gondolom a szokásos emberke vagy, aki mindennap kiírt egy ilyen hülyeséget.
jan. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!