Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem állt fel a farka? Jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem állt fel a farka? Jól gondolom,hogy baj lehet nála vagy nem jöttem be neki igazán? 23/N

Figyelt kérdés

Szenvedélyesen, ruha nélkül csókolóztam hosszasan egy férfivel az ágyba, akinek egyáltalán nem állt fel egész idő alatt. Folyamatosan puszilgatta a testem, dicsért stb... én nem mertem a farkához nyúlni, sose tapasztaltam ilyet, hogy valakinek ennyire nem akar felállni.

Ő 42 éves és annyit tudok, hogy régóta szingli és nem volt nővel.



jan. 23. 06:01
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
48%
Azért, hogy legalább azt megtudja az ittenieknek mennyire tetszik
jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
51%
Attól még nem fog felálni a csávó farka.
jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
75%
De legalább meg tudjuk állapítani, hogy bűnronda-e a kérdező, és amiatt, vagy ha nem, akkor impotens a f@szi.
jan. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ha elolvastad a kérdező válaszait, láthattad, hogy írta, másnak fel szokott rá állni.

Ergo ez a fickó kellett legyen a kivétel, nem pedig a kérdező csúnya.

jan. 24. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
85%

Jó de ezt a csaj mondja, hogy másnak fel szokott rá állni.


Egyébként tök jó, ha nem áll fel, a pali a hibás.

Ha hamarabb megy el a pali a hibás.

Ha a csaj nem tud elmenni a pali a hibás.

Ha a csaj nem kívánja a pali a hibás.

Ha a pali nem kívánja, akkor is a pali a hibás.


Értem én.....

jan. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
28%

#45 ez a férfiak küldetése: felelősséget vállalni!


Aki másra mutogat a kudarca miatt, az milyen férfi már?


Ha nem akar hibás lenni, maradjon agglegény! Egyébként meg szedje össze magát, vegye kézbe a dolgokat és vállaljon felelősséget!

jan. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
70%

"z a férfiak küldetése: felelősséget vállalni!



Aki másra mutogat a kudarca miatt, az milyen férfi már?"

Ez aztán a 21. századi felfogás. Mindenért a férfi a hibás, a nő sosem... A férfi a pénisze felett nem tud uralkodni, csak nagyon kis mértékben. Ha nem áll fel, akkor máris ott a teljesítménykényszer, hogy miért nem áll fel, stb... A nőnek is tennie kell azért, hogy felálljon, pont úgy, ahogy a férfinek is tenni kell azért, hogy a nő benedvesedjen.

jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
0%
Azt hittem feminizmus van, meg emancipáció......
jan. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
48%
46-os, neked nagyon nagy baj van a fejedben. Ez maximum a te küldetésed. "küldetés".... 😁😁😁 Valamit te nagyon nem jól fogsz fel....
jan. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
77%

Igen, feminizmus van, meg emancipáció! A nőkre rákényszerítik, hogy viselkedjenek férfiasan, a férfiaktól meg elvárják, hogy nőiesen viselkedjenek! Kifordult világ!


Aki ágyba visz egy nőt, aztán nem d*gja meg és egy szava sincs, hogy miért, az miféle férfi??? Nyissa már ki a száját, ha valami nem stimmel neki. Felizgatni egy nőt, aztán szó nélkül kielégítetlenül hagyni és elsunnyogni, ez minden, csak nem férfias.

jan. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!