Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem állt fel a farka? Jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem állt fel a farka? Jól gondolom,hogy baj lehet nála vagy nem jöttem be neki igazán? 23/N

Figyelt kérdés

Szenvedélyesen, ruha nélkül csókolóztam hosszasan egy férfivel az ágyba, akinek egyáltalán nem állt fel egész idő alatt. Folyamatosan puszilgatta a testem, dicsért stb... én nem mertem a farkához nyúlni, sose tapasztaltam ilyet, hogy valakinek ennyire nem akar felállni.

Ő 42 éves és annyit tudok, hogy régóta szingli és nem volt nővel.



jan. 23. 06:01
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
82%

A nőknek meg kéne érteni azt,hogy a férfinek sokkal nehezebb dolga van.

Azért mert nem elég szétteni a lábakat.

Kicsit durván fogalmaztam,de csak azért,mert így talán jobban átmegy.

A nőnek nem kell azzon aggódnia hogy feláll vagy nem.Elég merev e,elég ideig az marad e,mikor megy el stb.

Egy nő részegen is tud dugni

Egy féfi lehet hogy nem.

Anatómiailag a nőnek könnyebb dolga van.Annyit dug egymás után,ahányszor csak jólesik.

Plusz nem kell produkálnia semmit Még nedvesedést sem,mert van,aki alapból sem nagyon az.Eljátszhatja,ha akarja az orgazmust is.

Ettöl még persze lehetnek problémái,de nem látványosak.

jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
50%

Én akikkel voltam, már attól fel állt nekik ha együtt tvztünk egymást átkarolva ruhában. :D

Mondjuk én húsz évesekkel voltam nem negyven évesekkel. :)

jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
89%

#51

Nekem részegen az a gondom, hogy nem tudok elélvezni, olyankor 40 perc dugás után más bármit megtesz a csaj, csak élvezzek már el, na ilyenkor lehet bármit kérni, mert azt nem akarja, hogy ne élvezzek el vele.

Azt nem is értem, miért félnek ettől a nők, de ilyenkor olyanokat csinálnak ..., teljesen kivetkőznek magukból.

jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
0%
42 éves nagyapónak már nem áll fel azonnal.
febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
100%

#54

Ha 42 évesnek nem áll fel, akkor az nem a 42 év miatt van, valami gond van akkor ott, ami lehet 19 évesnek is.

febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
32%

#55

Nem azt mondtam, hogy nem áll fel, hanem nem azonnal történik ez meg.

febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
42%

#55

A 42 éves nagyapónak is feláll azonnal, csak nem élvez el 15 perc kefélés után, nekik, már inkább 25-30 perc kell.

febr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
100%

#57

Reménykedjünk ebben.

febr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a látványtól több kell. A párom illata, érintése hoz izgalomba, más meztelen nő látványa nem. Lehet, neki is több kell. Ha van impulzus, akkor igenis működik, pedig elmúltak 50
febr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!