Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti összejönnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek olyan pasival (komoly kapcsolatra) akiről tudni lehet, hogy rengeteg nővel szexelt? Legalább ilyen 25-30.

Figyelt kérdés
Lenne esélye nálatok egy ilyen férfinak?

jan. 23. 13:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%

A párom is ilyen. 25-30 nőnél sokkal többel volt. Nem csak mondja, ez biztos.

Nem zavar. Van tapasztalata legalább és isteni vele a szex.

jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerek ilyet de ha el tud köteleződni mellettem és elmegy egy kivizsgálásra nem probléma
jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%
A 25-30 az már rengeteg? 27 volt a párom amikor összejöttünk, ennél kicsivel több nővel volt (15 évesen kezdte). Nekem ezzel szemben nem volt sok partnerem. Egy véletlen okán találkoztunk, nem ismerkedési szándékkal, de mivel a kémia azonnal dolgozott, így lefeküdtünk egymással. Én ebbe akkor nem láttam bele többet, de aztán mégis összejöttünk. Így évekkel később is nagyon jó a kapcsolatunk. A szex az első alkalom óta fantasztikus. Mindent kipróbált már amit akart, kiélte magát előttem. A kapcsolatunk teljesen monogám, persze lesz, aki ezt nem hiszi el, de van ilyen. Nekem szerencsém volt.
jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
36%
A legtöbb nő ilyen tapasztalt férfit keres a szexben.
jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
53%
Max. szexre lenne jó, kell a fenének egy férfi ribi.
jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
72%
Nem lenne piros pont, de nem is kizárt.
jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem olyan sok, bár már ez is árulkodik arról, hogy nem egy monogám típus. Olyannal nem jönnék össze, aki 50-60-nál több nővel volt és/vagy prostizott. Ezek hatalmas red flagek.
jan. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
60%

#5

Azért szeretik a nők, az ilyen férfiakat, mert kitudják őket elégíteni, és jól meg tudják őket dugni, persze nem minden nő vágyik a szex élvezetre...

jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%
#8 a partnerek számának semmi köze ahhoz, hogy ki milyen az ágyban. Életem legjobb szexe egy viszonylag kezdő 18 éves fiúval volt :D A szex attól lesz jó, hogy megvan a kémia, és nyitottak vagytok az élvezetekre (orál, váltott pózok stb). Ezt egy totál kezdő is tudja jól csinálni és egy 40-es “vén motoros” is tudja szarul.
jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
7%

#9

Most felsoroltad a kivételeket, igen, azok is vannak, lehet téged egy 18 éves fiú dugott meg a legjobban, de nem ez az általános, általában egy 40-es férfi jobban megdug mint egy 18-as.

"szex attól lesz jó, hogy megvan a kémia"

Nem attól lesz jó, de legjobb, ha az is megvan, pl., te csikló orgazmusos vagy de a "kémiás" férfi nem nyúl a csiklódhoz, míg a nagy nőcsábász meg kézzel, nyelvvel a csiklódon keresztül kielégít, szóval a tapasztalat kell a jó szexhez, de tény mindenki lehet tapasztalt csak dugás számok kérdése ...

jan. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!