Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti összejönnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek olyan pasival (komoly kapcsolatra) akiről tudni lehet, hogy rengeteg nővel szexelt? Legalább ilyen 25-30.

Figyelt kérdés
Lenne esélye nálatok egy ilyen férfinak?

jan. 23. 13:41
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
89%
7es. Én kb 50-60 nóvel voltam, és fiatalabb koromban kb 10x prostiztam. Jelenleg 7éve monogám kapcsolatban élek, és mégsem csalom meg.
jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
73%
#21 bocs, de én ezt nem hiszem el. Aki ahhoz szokott, hogy gyakran váltogatja a partnereit, az pár hónap után is már él-hal az újért, nemhogy 7 év után.
jan. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
21%
Férfinál lényegtelen, ott pont azt jelenti értékes a pasi. Nőnél már gáz lenne...
jan. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
76%

#22

Azért nincs így mert idővel változik az ember, én 20-on évesen mindig megcsaltam a csajom, sokszor több csajom volt egyszerre és azokat is megcsaltam, de eltelt az az idő, már 40 körül soha nem csalnám meg a feleségem. Nem mondom most is megnézem a csajokat, gondolatban megdugom őket, de valóságban már nem tenném.

jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

#18

Kár, hogy a nők 95% -a szerint nem így van ...

jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

#16

Hát, lehet igazad is van, mert akit kívánsz, aki izgat azzal élvezed a szexet legjobban, és én férfiként lehet tényleg egy 20 éves bomba testre jobban felizgulok mint egy 40-esre, és lehet így jobban élvezem így szexet.

Mondjuk te úgy mond könnyen vagy mert szexelsz egy olyan testű, korú férfivel aki téged izgat és kinyalatod magad élvezésig mert te így tudsz elélvezni.

Viszont vannak olyan nők, elég sokan, akik úgy tudnak elélvezni, ha 15-25 percig szinte folyamatosan dugod őket keményen, nekik jobb lehet egy 40-es aki ezt meg tudja csinálni, mert egy 20-as már beleélvez 5-10 perc után.

Akkor ők mit csináljanak, válasszák a 20 éves izgató testű férfit vagy a 40-est aki orgazmushoz juttatja őket?

jan. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

#26

A jó testű, 30-ast kell választani,aki már 40-hez közelít és nincs probléma.


34N

jan. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

#27

Végül is, igen, ez jó megoldás lehet, csak nyilván minden nőnek nem jut ebből a korosztályból ...

jan. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

28#

Ez igaz. Nem gyakori kombináció

jan. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért képzelik azt az öreg pasasok, hogy a fiatalok hamar elélveznek? Pont ők bírják tovább, mondom ezt 40-es nőként.
jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!