Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti összejönnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek olyan pasival (komoly kapcsolatra) akiről tudni lehet, hogy rengeteg nővel szexelt? Legalább ilyen 25-30.

Figyelt kérdés
Lenne esélye nálatok egy ilyen férfinak?

jan. 23. 13:41
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem olyan nagy szám. Sokszor pont a béna, prostizó férfiaknak van nagy darabszáma, nagyon mint ahány órát szexelt egész életében. :)
jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
67%
#10 voltam már 18-50 között sok pasival, kvára nem az idősebbek voltak a jobbak, hanem a fiatalok. Miért? Mert aktívabbak, szenvedélyesebbek, vadabbak stb. És persze szexibbek is, ami nekem személy szerint sokkal többet ad a szexhez, mint az, hogy hogy dörgöli a csiklómat.
jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
20%

#12

Persze, ha neked ez az izgató és ettől izgulsz fel akkor egyértelmű fiatal testet, farkat kell keresned.

De, azért nem csak a csikló dörgölésről van szó, hanem a farkával is jobban meg tud dugni, szopatni, de ha neked a fiatal test, fiatal farok a fontosabb, akkor neked olyat kell keresned.

És el is tudnak élveztetni a fiatalok? Hogy tudsz elélvezni?

jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
67%
#13 mitől tudna egy öreg jobban megdugni? Api szexelj pár 20 éves sráccal, meg pár 40-essel, aztán egyeztessünk. És persze, hogy el tudok élvezni egy fiatallal is, gondolod 20 évesek nem tudják használni a nyelvüket?
jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
26%

#14

Én férfi vagyok, szóval nem női oldalról tudok nyilatkozni, de:

azért tud jobban megdugni, mert (persze ezt általánosságban mondom) nem élvez el 10 perc kemény dugás után, hanem változatos pózokban, keményen tud dugni elélvezés nélkül 30-40 percig is.

Nyalni is több puncit nyalt már, a nyelvüket is jobban tudják használni, valószínű a mostani 20 éves partnered 40 évesen majd sokkal jobban tud nyalni mint most.

jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
77%
#15 de hidd már el nekem, hogy nem így van🤣Neked se jobb egy 45 éves tapasztaltabb nővel a szex, mint egy 20 éves kiscsajjal. Hiába kevesebb a tapasztalata, attól még lehet jó az ágyban + szexibb is, a legtöbb férfi még akkor is inkább a fiatalt választaná, ha meg se mozdulna szex közben.
jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
75%

Nem, őszintén szólva nem tudnék egy ilyen férfit komolyan venni komoly kapcsolat szempontjából.


Az, hogy hogyan viszonyul valaki a szexualitáshoz, sokat elárul a személyiségéről, és tudnám, hogy aki ilyen szinten váltogatja a partnereit, azzal egyszerűen nem illünk össze.

jan. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
21%
#9 Ezeket a sületlenségeket ereszd már el. Nagy faroktól jó a szex, átlagos/kicsitől nem.
jan. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, hánnyal volt együtt. Az érdekel, hogy jelenleg csak én kellek-e neki.
jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

18


"Nagy faroktól jó a szex, átlagos/kicsitől nem."


A prosztatádat csak hosszú és vastag izgatja eléggé?

jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!