Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fèrfiak, akik tartós párkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak, akik tartós párkapcsolatot kerestek ès szeretnètek családot alapítani, nektek mi imponál inkább egy nőben?

Figyelt kérdés

Mi tetszik nektek jobban?

1.Ha jó alakja van, mert rendszeresen eljár sportolni, nagyon odafigyel az étkezésekre.

VAGY

2. Ha jó alakja van, de leginkább a genetika miatt, nem jár el külön edzeni, ès az ètkezèsre sem figyel oda nagyon.


Szerintem mindkettőben van jó, hiszen ha sokat edz akkor valószínűleg kitartó, van önfegyelme ès igènyes, viszont családalapításnál, amikor jönnek a gyerekek, kevesebb az idő, hogy magával törődjön, ès lehet, hogy elhagyja magát emiatt.

Ha viszont nem kell semmit tennie a jó alakért, akkor valószínűleg a gyerekek is örökölhetik, ès pèldàul egy szülés után is gyorsabban visszanyeri az alakját.


Most tegyük fel, hogy nincs olyan, hogy alapból is jó alakja lenne, de mellette mèg sportol is.



jan. 24. 10:28
A kérdező szavazást indított:
Jobban tetszik, ha sportol, ès foglalkozik magával
Jobban tetszik, ha nem kell semmi extrát tennie, hogy jó alakja legyen
Mindegy, hogy hogyan èri el a jó alakot, csak az legyen
Nem èrdekel milyen alakja van, nekem a belső èrtèkek számítanak
18 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az imponál legjobban, hogy a barátnőm odafigyel az egészségére. Eljár edzeni, figyel a étkezésére, nem dohányzik és nem iszik alkoholt.
jan. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Házias legyen

Instán azzal posztol

Mit sütött főzött 👍👍👍


Volt aki nálam azért esett ki mert a szemetese csurig volt

Műanyag rendelt kaja dobozokkal

jan. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Aki genetikai tényezők miatt jó alakú fiatalos, azzal hosszú távon sem lesz " probléma" ( elhízás, stb).
jan. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mindkét esetben külsejére egyformán igényes.

A csinosság mellett még sok más szempont is van.

jan. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Hát ezen aztán még sosem gondolkodtam. Egyik választ sem érzem magaménak.


Örülnék, ha jó alakja lenne, de leszarom, hogyan szerezte. Igazából az sem baj, ha nincs annyira jó alakja. Ugyanakkor tisztelem, ha tesz az alakjáért, feltéve, hogy nem valami fontosabbnak a rovására.

jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
5# pedig érdemes gondolkodni rajta, nehogy 20 év múlva, két gyerek után azon kelljen gondolkodni, hogy miért nincs szex otthon...
jan. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Milyen köze van ennek a szexhez?
jan. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokát. Azért kicsit meglepődtem, nem gondoltam volna, hogy ennyien preferálják a genetikailag jó alakot
jan. 24. 11:19
 9/16 anonim ***** válasza:

"nem gondoltam volna, hogy ennyien preferálják a genetikailag jó alakot"


Hát feltételezem, az lehet preferencia oka egyrészt, hogy egyrészt kisebb eséllyel "romlik el" az alakja ha nincs ideje edzeni, másrészt nem von el fókuszt az edzés. De ez csak ötlet.

jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, így logikus, de valamiért azt feltèteleztem, hogy a fèrfiaknak kifejezetten tetszik, ha a párjuk így foglalkozik magával.
jan. 24. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!