Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fèrfiak, akik tartós párkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak, akik tartós párkapcsolatot kerestek ès szeretnètek családot alapítani, nektek mi imponál inkább egy nőben?

Figyelt kérdés

Mi tetszik nektek jobban?

1.Ha jó alakja van, mert rendszeresen eljár sportolni, nagyon odafigyel az étkezésekre.

VAGY

2. Ha jó alakja van, de leginkább a genetika miatt, nem jár el külön edzeni, ès az ètkezèsre sem figyel oda nagyon.


Szerintem mindkettőben van jó, hiszen ha sokat edz akkor valószínűleg kitartó, van önfegyelme ès igènyes, viszont családalapításnál, amikor jönnek a gyerekek, kevesebb az idő, hogy magával törődjön, ès lehet, hogy elhagyja magát emiatt.

Ha viszont nem kell semmit tennie a jó alakért, akkor valószínűleg a gyerekek is örökölhetik, ès pèldàul egy szülés után is gyorsabban visszanyeri az alakját.


Most tegyük fel, hogy nincs olyan, hogy alapból is jó alakja lenne, de mellette mèg sportol is.



jan. 24. 10:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"azt feltèteleztem, hogy a fèrfiaknak kifejezetten tetszik, ha a párjuk így foglalkozik magával"


Ez a kettő nem zárja ki egymást. A magam önző szemszögéből lehet, hogy jobban örülnék, ha csak úgy simán jó alakja lenne, viszont ha alapból nincs neki, de csinál magának, akkor ezért nagyon fel fogok rá nézni - feltéve, hogy nem viszi túlzásba, persze.

jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

7# mi köze a szexhez?

Hát én az ismerősi baráti körömből sok olyan férfit ismerek, akik 40+ osként azon őrlődnek, hogy nincs kedvük az asszonyhoz, mert annyira elhízott...."csak" ennyi köze van.

Persze, ha meglátnak egy genetikailag fiatalos, sportos, vékony nőt, egyből a szexre gondolnak.

jan. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12, ok így értem. Szerintem azért nem gondolkodtam rajta, mert egyrészt nem is hízékony az asszony, másrészt - illetve valószínűleg részben ezért - nem tudom elképzelni, hogy annyira elhízzon, hogy emiatt ne legyen kedvem hozzá.
jan. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#12-es szerencsére a 40 +os pasik feleségei már rég nem akarnak dugni a férjükkel, mert ők is unják őket, de mindenképp fontos, hogy jó genetikájú legyen a leendő feleség, 20-30 évig fenntartsa a sexuális vomzalmadat, és az edzés ne vegyen el időt a további asszonykodós dolgaitól... Esetleg gondoltál már műnőre?
jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ez most nem játszik, de a barátnőmnek genetikailag is jó alakja van és sportol is.

Viszont ha választanom kell, inkább sportoljon, és ne az csak az alakjáért, hanem egy hosszú, kiegyensúlyozott, mentálisan egészséges életért.

jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Senior Séf ***** válasza:
Ki nem állhatom, ha egy nő csak turkál az ételben.
jan. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!