Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen okai lehetnek annak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek annak, hogy egyszerűen nem tudom tövig be dugni egy lánynak sem, ha 14-16 cm között van nekem és nem vagyok túlsúlyos sem? Másoknak is van ilyen problémája vagy, csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
2-3, vagy akár 4 centi még lenne, de nem tudom tovább bedugni.

jan. 28. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

1) Rossz helyre dugod

2) Az illető genetikailag nem nő

3) Nem vágyik rád, nincs felizgulva

jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi az hogy még 4 centi lenne?

Meg miért nem tudod bedugni?

AZt csak érzed tán.

Puha a pöcsöd?

Azért vagy gondold át vagy ne írj ki ilyen baromságot !!!

jan. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát még 4 centi van kint a punciból és egyszerűen nem megy tovább… Nem tudom miért, pont ez a kérdés, hogy milyen okai lehetnek ennek.
jan. 28. 17:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Fel kell izgatni a nőket.
jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem 17 centi és még nem volt nő, akinek ne ment volna tövig, pedig voltam egy párral. Szerintem veled van a baj.
jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Úgy tudom elképzelni ha olyan vastag a töve…..mekkora körbe mérve?A kerülete?
jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nőknek az átlagos hüvely hossza 8cm ez nyilván növelhető, ha a belső szerveit feljebb nyomod a farkaddal, de nem minden nőnek ugyan olyan a genetikája es ha a szerveit körülvevő körőszövet szorosabb nem fog sokat moszdulni. Ennyi az egész, csak egy kis biológia
jan. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Nem igaz, hogy még mindig ezt a f*szságot írod.
jan. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!