Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejövök neki vagy csak egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki vagy csak egyszerűen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel egy épületben dolgozok, de csak ritkán találkozunk. Neki kell néha hozzám jönnie. Mindig olyan zavarban van, nagyon remeg a keze, remeg a hangja is, alig tudja elmondani mit akar. Múltkor emailben kérdezett valamit, de kb csak ilyen ürügy volt. Egyik alkalommal mondtam neki, hogy rég láttam, pár perc múlva visszajött valami hülyeség miatt. Ha találkozunk valahol az épületben messziről néz, de aztán lehajtott fejjel megy el mellettem. Facebookon bejelölt rég, de ennyi. Vajon tetszem neki, vagy túlgondolom, ő egyszerűen csak ilyen? És ilyen pasitól számíthatok kezdeményezésre esetleg?

jan. 24. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is is. Bejössz neki de szerencsétlen...
jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked is tetszik, adj egyértelműbb jeleket, vagy kezdeményzz te.
jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményezz te ha tetszik. Sajnos ő ilyen tutyi mutyi.
jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A felettese vagy, vagy egyenrangú munkatársak vagytok?

Szerintem kevés női munkatársa volt még, valamint tetszhetsz is neki, így nem tud a helyzettel mit kezdeni, ráadásul még introvertált is, e mellett szub: így nálad a labda.

Kérdés, hogy te mit szeretnél? Ismerkedni vele? Normális, egyenrangú munkatársi kapcsolatot?

jan. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejön neked,akkor kénytelen leszel kezdeményezni,mert ezek alapján bírna ő téged, csak egy világi balfék...😊
jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Ennek a srácnak simán lehetnél az úrnője
jan. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!