Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek rossztol tartok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossztol tartok vagy csak beképzelem magamnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 eves vagyok 20 eves a menyasszonyom, ugye ő felkoltozott Pestre én jelenleg a munkám miatt nem tudok. Össze költözött egy roma sraccal, mert nem szeret egyedül lakni. Nagyon félek hogy a roma srac valamit csinál vele.

#messzaszony
jan. 28. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Hm,roma?Nem jól kezdődik a story.
jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hihető sztori 😅😅
jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz volna a sztori akkor a csajod mire felkoltozol mar nagyon gazdag "varrono" lesz. A srac meg a varroda tulajdonosa
jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, már csinált is neki!
jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz az egész!
jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Áááá dehogy, összeköltözik valaki egy ellenkező neművel miközben a fickója/csaja messze van, teljesen ártalmatlan dolog, nincs köztük semmi szex - amikor már alszanak 😅😅😅
jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Ha mennyasszonyod van, és ennyire nem bízol benne, akkor itt valami nem stimmel. Egy biztos: te hibáztál
jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lakótársi kapcsolatok 95%-ában van szex, legalabb 1x. Kíváncsiság, felajzottság, alkohol stb. Ez a lakótárs extrákkal. Én ís laktam így. Az, h az illető cigány, pont lényegtelen. Gondolom, nem a koszos-büdös fajta.
jan. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Hát banyek ha ez igaz akkor a csaj full igénytelen idióta naív , a cigány simán bepróbálkozik . Koptasd mert te vagy 100% balek és nem ők .
jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem fogja bántani, nem lesz az olyan rossz a csajodnak 😅😅😅 Aztán' ne csodálkozz, ha azt mondja házasodjunk össze mert jön a gyerek, s a végén kicsit barnább lesz a kölök a te bőrszínednél 😅
jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!