Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elvárható egy nőtől hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható egy nőtől hogy akarja a saját boldogságát a szexben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy én férfiként odaadó vagyok, és keresem a párom boldogságát, szeretném hogy neki legyen hüvelyi orgazmusa, és ezért szívesen teljesítem minden igényét.

De ő elzárkózik a próbálkozástól, nem akar beszélni erről, nem hajlandó vibrátorokról hallani, és úgy lathatóan nem is nagyon érdekli hogy legyen. Ilyenkor mi a helyes lépés? Fogjam be és fogadjam el, aztán vagy lesz szex 5 év múlva is, vagy nem? Vagy szakítsak? Erőltetni nyilván nem erőltethetem rá, de kezd zavarni hogy nem is akarja hogy jó legyen a szex neki. Elvan azzal hogy én csinálom neki, ha én nem izgatom a csiklóját, akkor ő se. Majd csoda mond jó lesz ha én ügyes vagyok, vagy nem is tudom mit vár. Félek megint az lesz utána meg, hogy én vagyok a béna azért volt rossz a szex.



jan. 28. 20:33
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
95%
Igen,de nem úgy ahogy te akarod
jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
1es akkor mégis hogy?
jan. 28. 20:42
 3/40 anonim ***** válasza:
70%
Oh, hogy ti pasik milye bugyuták tudtok lenni?! Atya-gatya. Ismerd meg a csajod testét vibri nélkül. Lehetséges. Súgok. Nagyon is. Ne bénázz! Ha bénázol, kezd előlről. Jé és lehet sikerülni is fog. ;)
jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
3as Én azt szerettem volna, hogy magának használja a vibrit, mikor nem együtt vagyunk. Én honnan tudjam hogy hogy jó neki, ha maga se tudja, érzi, gyakorolja?
jan. 28. 20:57
 5/40 anonim ***** válasza:
77%
3, pontosan.. Mondjuk, én beleszaladtam abba, hogy a kmooly párkapcsolatomban évek múlva okozott gondot egy gyerekkori trauma, és nem is sikerült nem is akarta a csaj, hogy jó legyen neki. Borzalmas volt, de erőltetni nem erőltettem, komolyan, jobban ismertem a testét, mint saját maga.. De kérdező, erőltetni semmit nem szabad, ha görcsölsz, ő is feszült lesz, és attól te mégfeszültebb, ki akar így szexelni, hogy kész para az egész?
jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
67%
Nem feltétlenül az orgazmustól jó a szex egy nőnek.
jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
85%

Igen, TI szakítsatok, mert nem vagytok egy hullámhosszon. Először is, NINCS minden nőnek orgazmusa. Azzal, hogy szinte kiköveteled róla, hogy márpedig ha a fene-fenét is eszik mindenképpen legyen dugás közben orgazmusa azzal rengeteget rontasz a helyzeten.

S jól látod, nem lesz köztetek szex 5 év múlva - mert ti 5 év múlva már bőven NEM lesztek együtt.

jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
74%

Vibrátor nélkül úgy el lehet jutni oda ahova kell, hogy az ihajj! Vannak taktikák. Szomorú, hogy a sok lány csak azt a vibrit károgja!

Azt a gátlást kellene feloldani benne, hogy akarja megismerni önmagát.

jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
7es Gyakorlatilag most azt mondod, hogy ne is érdekeljen hogy neki jó legyen. Hát ez marha jó, ha szeretnéd hogy jó legyen a másiknak, az a baj, ha nem akkor meg az.
jan. 28. 21:16
 10/40 anonim válasza:
58%

Nem értem ezeket a kommenteket, miért szegény pasira toljátok a felelősséget ti is?


Pont azt írja hogy igyekszik mint állat, csak szeretné ha a csaj is akarná az egészet nem csak várná a sült galambot.


Vagy tud róla beszélni, tehát finoman de a bizalmába férkőzöl és könnyebben oldódik a szexben is, vagy pedig tényleg hagyd abba a teperést és ne magad hibáztasd kedves kérdező ha neki nem jó... mert ha nem jó, legyen kedves és mondja vagy mutassa hogyan lenne jó. Enélkül nem megy.


24/L

jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!