Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elvárható egy nőtől hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható egy nőtől hogy akarja a saját boldogságát a szexben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy én férfiként odaadó vagyok, és keresem a párom boldogságát, szeretném hogy neki legyen hüvelyi orgazmusa, és ezért szívesen teljesítem minden igényét.

De ő elzárkózik a próbálkozástól, nem akar beszélni erről, nem hajlandó vibrátorokról hallani, és úgy lathatóan nem is nagyon érdekli hogy legyen. Ilyenkor mi a helyes lépés? Fogjam be és fogadjam el, aztán vagy lesz szex 5 év múlva is, vagy nem? Vagy szakítsak? Erőltetni nyilván nem erőltethetem rá, de kezd zavarni hogy nem is akarja hogy jó legyen a szex neki. Elvan azzal hogy én csinálom neki, ha én nem izgatom a csiklóját, akkor ő se. Majd csoda mond jó lesz ha én ügyes vagyok, vagy nem is tudom mit vár. Félek megint az lesz utána meg, hogy én vagyok a béna azért volt rossz a szex.



jan. 28. 20:33
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
70%
Igen 20-as 😁
jan. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

Hát nagyon konstruktiv vagy.

Ja nem! 🙄

jan. 29. 09:31
 23/40 anonim ***** válasza:
84%
22# nagyon gané amit csinálsz. :) ja nem, irritáló inkább. Ahelyett hogy a lelkét, testét istápolnád. ;)
jan. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
95%

Valoszinű nagyon nagy gátlásosság van benne, azt kellene feloldanod elöször, próbáljátok beszélni róla. Probáld dicsérni, önbizalmat legyen, és akkor talán..

N

jan. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Én istápolnám testét, lelkét de ő nem akarja, ezt fogd már fel végre!
jan. 29. 10:37
 26/40 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező hagyd ezeket a barmokat. Teljesen hülyék.
jan. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
74%
26# köszönjük a barom jelzőt! Nagyon jó jelző, azonban a kérdező az aki értetlen ül, olvas ahelyett, hogy tenne a dolgokért. 😁
jan. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
86%
Nincs mit. Akkor olvasd el mégegyszer a leírást. Egy 8. osztalyosnak már menne a szöveg megértése. Remélem neked is sikerülni fog.
jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

"Én istápolnám testét, lelkét de ő nem akarja"

Ha nem akarja, hiába teszel akármit is, nem fog menni, nem lesz jó.

jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem elvárható.
jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!