Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszú elhidegült, intimitás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú elhidegült, intimitás nélküli házasság/kapcsolat után, amikor már kétségeid voltak a férfiasságodat, potenciádat illetően, még lehet később szexszel teli jó kapcsolatod mással?

Figyelt kérdés

Évek óta megvonta nejem az intimitást, egyre jobban leadta igényességét, nőiességét is. Amikor még volt némi nemi jelenet köztünk, vagyis én próbálkoztam, ráeszméltem már nem is vonzó számomra, egyes részletekben még taszító is, így fel sem állt a szerszámom. A maszturbálástól is elment a kedvem, nagyon ritkán és felületesen nyúltam, nyúlok magamhoz. A merevedés hol ilyen, hol olyan, de fogalmam nincs, mennyire menne másik nővel ezekután. Esélyes, hogy mindez a rossz lelki állapotból adódik. Vágyom a változásra, egy új viszonyra, de nem tudom igazán rászánni magam a válásra, az újrakezdésre. Mára tartok attól, nem menne a szex, akkor pedig eléggé cikis helyzetbe kerülnék.

Régen soha nem voltak ilyen lelki gondjaim, ismerkedés is ment, szex is működött.



jan. 29. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne attól tedd függővé a válást, hogy feláll-e a farkad! Ha a házasságod inkább pusztít, mint épít, és teljesen reménytelen, hogy javítsatok rajta, akkor le kell zárni ezt az időszakot. Utána rendbe kell jönnöd lelkileg. Ha lelkileg rendben leszel, valószínűleg testileg sem lesz gond, bár ezt ismeretlenül nyilván nem tudhatom biztosra.
jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 Jól írja! A rossz házasság lassú méreg! Nem hirtelen, hanem fokozatosan húzza lejjebb az embert, amíg már önmagában, végül szinte az életben sem hisz. Ördögi kőr, minél tovább halogatod a válást, annál nehezebb lesz meglépni.

Én is azt javaslom, mivel úgy látom, érzelmes, lelkizős típus vagy, előbb szakítanod kéne, elköltözni, új életet kezdeni. Miután talpra álltál lelkileg jönni fog szinte varázsütésre az új kapcsolat vagy legalábbis viszony.

Jómagam szétbútorozás után 1,5 évig nem néztem nőkre, munkába menekültem. Kellett is, mert anyagilag szintén fel kellett állni kicsit. Majd egy régi gyermekkori lánybaráttal randiztam először, aki szintén elvált. Nem lett semmi érdemleges, ám felrázott a pozitív élmény. Újra meg kellett tanulnom randevúzni. Főként, hogy akkoriban már létezett internet, házasságom előtt még nem volt, így más lett az ismerkedés világa. Eleinte bénáztam, izgultam, de belejöttem.

jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
van
jan. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyire nagy a gond otthon?
febr. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Igen! Sőt, pár napja a válást is a család elé tártuk. A probléma, hogy összeköt minket a hosszú házasság alatt kialakult életmód, a megélhetés (vállalkozás), a lakhatás, vagyis nagyon nehéz menet lesz.

Nem részletezném, de eddig is számtalan kérdés merült fel bennem, ám tegnap éjjel olyan pánikroham tört rám a bizonytalan helyzet miatt, hogy levegőt is alig kaptam. :(

febr. 13. 13:21
 6/7 anonim ***** válasza:

5# akkor most igazából a feleséged a gond ha jól értem amit nem tudsz, tudtok rendbehozni sehogy sem és ez okozza a rohamokat. Folytogat azzal ami Ő maga. Atyaég!

Látsz valami kibújási lehetőséget ez alol? Az összehordott vagyont el lehet úgy osztani, hogy ne járk annyira szarul. VAGY kezdesz úgy újéletet, hogy nehéz lesz az első időszak, de nyugisabb lesz neked. Nem tudom mennyi idös vagy, de ha nagyon rossz a közerzeted akkor tedd azt amit a legjobbanak érzel!

febr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én egy ilyen férfivel jöttem össze, mint szerető.


Nagyon meg volt törve, nem csak a férfiassága, hanem az önbecsülése is teljesen. Sokszor nehéz volt, az elején voltak néha merevség gondok, de ha olyan partnert találsz akkor ki tud hozni ebből.

A pozitív visszacsatolás csodákra képes! Teljesen más színben látod majd magad. Neki 1,5 év kellett ahhoz, hogy kezdjen újra önmaga lenni.

márc. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!