Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sosem lenne behatolás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lenne behatolás?

Figyelt kérdés
Nők, meddig tolerálnátok azt, ha hónapokon keresztül csak orális szexet kapnátok a párotoktól, behatolást meg nem. Felnőtt, nem szüz, hanem impotens a férfi, de az impotenciáját nem akarja kezeltetni. Meddig tolerálnátok hogy nincs behatolás?
febr. 1. 05:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van otthon. Az asszony nem képes foglalkozni a farkammal, az önbizalmam már sehol nincs. Néha (Félévente egyszer) nekifogunk akkor is az én unszolásomra, hogy "na hátha", de egy szopás-nyalás vége összesen.

Máshol nincs ilyen gondom, simán levarrom a csajt - mármint a szeretőmet. Mondjuk vele most decembertől járunk össze, nem is minden héten. De valami olyat gondolok, hogy ez a láng kihunyt ami a szexet illeti. A mindennapi élet csodás, de ez a rész elmúlt.

febr. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 A kérdező kommentje:
11-es nagyon is foglalkozozom a farkával! Önző! Nem akarja kezeltetni az impotenciáját (behatolni képtelen és neki ez így jó, hiszen ő beéri orállal amit tőlem kap) nekem meg ez a kinyal és ez a szex ez snassz, kevés. A nyalás az max előjáték, de ennyi.
febr. 1. 07:58
 13/74 anonim ***** válasza:
27%
Nem zavarna, mivel az orált jobban szeretem.
febr. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
100%
AZ a baj hogy itt is mindenki csak okoskodni tud.
febr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
69%
Normális nő nem sokáig tolerálná ezt, pedig a nők 80%-a csikló orgazmusos, de igénylik a dugást is.
febr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
79%
Én így inkább teljesen le is mondtam mindennemű szexről. Csak orálhoz hozzá se fogjunk. Vagy jön a pókhálósodás, vagy a megcsalás, de egy lényegében félbe hagyott szexből inkább nem kérek. Az orál csak előjáték. A teljeskörű kielégüléshez kell a behatolás. Kérdésedre, én hamar úgy döntöttem, hogy ebből inkább nem kérek, aztán közel egy év alatt eljutottam a megcsalás határozott gondolatáig.
febr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
54%
Van olyan kapcsolat, ahol a hölgy nem igényli a behatolást. Hüvelyi orgazmusa nem volt sosem. Most meg egy kaparástól állítólag annyira beszűkült, hogy még egy kisujjat sem képes befogadni. De itt a gyakorin azt hiszi a balga nép, hogy ilyesmi nem létezik. Pedig van ilyen. Már több évtizede emiatt nincs szex minálunk. Vaginizmus.
febr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
69%
Olyan szomorú, hogy nem értitek, hogy a ti hibátok ez. Nyilván nem érthetitek, hiszen nem voltatok a másik oldalon. Egy férfinek akkor van merevedési zavara, ha így állnak hozzá, ahogy ti. A merevedési zavart nem kezeltetni kell, hanem megértő, nem ingerült, nem sürgető nő. Ha felcsattansz, hogy "na már megint ez van, kezeltesd magad", azzal tovább mélyíted a problémát.
febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
Ezt annyira bírom mikor olvas valaki egy választ, és a kis fejében már egy komplett előéletet épít fel hozzá.
febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
60%
#18 nem tudom hol olvastad azt hogy felcsattannánk, hogy kezeltesd magad. D igen, ami nem normális, azt lehet kezeltetni. Ha valaki nem akarja, akkor azt miért kellene a másikra kivetíteni, hogy ő a hibás?
febr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!