Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sosem lenne behatolás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lenne behatolás?

Figyelt kérdés
Nők, meddig tolerálnátok azt, ha hónapokon keresztül csak orális szexet kapnátok a párotoktól, behatolást meg nem. Felnőtt, nem szüz, hanem impotens a férfi, de az impotenciáját nem akarja kezeltetni. Meddig tolerálnátok hogy nincs behatolás?
febr. 1. 05:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
100%
Erre te is tudod a választ
febr. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 A kérdező kommentje:
Honnan tudjam meddig lehet ezt tolerálni? Te tudod?
febr. 1. 05:59
 3/74 anonim ***** válasza:
87%
Igen tudom semeddig.
febr. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 A kérdező kommentje:
Ok.
febr. 1. 06:16
 5/74 anonim ***** válasza:
71%
Akkor impotens, ha magának sem tudja felállítani. Ha arról van szó, hogy szex közben nehezen áll föl vagy lelankad, annak pszichés oka van. Valószínűleg mondogatod neki, hogy kezeltesse az impotenciáját vagy akár szex közben is látszik rajtad a düh vagy csalódottság. Ez iszonyatos frusztrációt tud okozni, és a megemelkedett kortizolszint miatt le fog lankadni. Vagy váljatok külön vagy próbálj meg máshogy hozzáállni vagy menjetek el együtt szexuálpszichológushoz.
febr. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért sok mindentől függne nálam. Ha így ismerted meg és elfogadtad, akkor vállalod hogy ez van. Ha már leéltél vele 20+ évet, akkor pedig csak ezért nem hagynám el, de ha nagyon hiányozna a szex, akkor meg kellene beszélni egy megoldást, hogy én szexelhessek mással is.

Ha viszont a kapcsolat közben alakul ki, akkor pedig rávenném, hogy menjen orvoshoz. Ha teljesen elutasító lenne, akkor különválnánk.

febr. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem elég felnőtt ahhoz hogy kezeltesse a problémáját akkor nem felnőtt férfiról beszélünk hanem egy agyilag taknyos kisfiúról.. ilyen pasira nincs szükségem. Ez az egész olyan mint kérni egy gombóc fagyi és csak a tölcsért rágni .. finom finom de nem az igazi. Egy idő után még akarod kóstolni a gombócot is ..


Mégha pénzes csávó lenne akkor se működne a kapcsolat csak pina nyalással .


Hihetetlen ugye hogy a nőknek is szükségük van a szexre csak minket ciklusunk a hormonjaink befolyásolnak de ettől még nekünk is kell az hogy meglegyünk dugva Libidó csökkenés és más egyéb hormonális probléma okozhat olyat egy nőnél hogy nem kívánja

De akár a mesterséges fogamzásgátlás is mikor gyógyszert szedtem hátam közepére nem kívántam a párom sőt szinte undorodtam a gondolattól is hogy hozzám érjen . Elhagytam a gyógyszert és le se tudott vakarni a farkáról főleg termékeny időszakokban akkor szinte éjjel nappal bárhol bármikor bármit csak érezzem Őt .

febr. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
49%
Az utolsó 2 hozzászóló tökéletesen mutatja, hogy mi okozza egy férfi merevedési gondjait. Ez a fajta hozzáállás. Ha egy nő így beszél egy férfiról, akkor bizony nem fog működni a szex.
febr. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
50%
#8as kifejtenéd mire gondolsz? Komolyan érdekelne, mi kivetnivalót látsz a hozzáállásomban #6os voltam
febr. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
22%
#8, abszolút egyetértek. Ha nem nem elég férfi, hogy egészséges akarjon lenni, hanem csak ül és picsog, az inkább ne akarjon csajt, fel kéne inkább nőnie.
febr. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!