Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sosem lenne behatolás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lenne behatolás?

Figyelt kérdés
Nők, meddig tolerálnátok azt, ha hónapokon keresztül csak orális szexet kapnátok a párotoktól, behatolást meg nem. Felnőtt, nem szüz, hanem impotens a férfi, de az impotenciáját nem akarja kezeltetni. Meddig tolerálnátok hogy nincs behatolás?
febr. 1. 05:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 A kérdező kommentje:
Kitalálta hogy legyek domina. Öltözzek annak. Gondoltam ok, hátha ez segít. Tűsarkút, combfixet vettem fel neki. Meglátott első szava: túl magas a cipő, nem tetszik neki, neki csak a 2-3 cm magas sarok tetszik. Lényegében porig alázott, pedig a kedvében akartam járni.
febr. 2. 11:27
 32/74 anonim ***** válasza:

#29

" a prosti a megoldás"

Ilyet, csak Te írtál, én csak azt írtam, hogy, ha nem fordul szakemberhez, akkor azért meg kell próbálni azt amit ők is meg tudnak: igen, ennek a próbálkozásnak a vége, akár egy bombázó prosti rendelése is lehet.

Persze, ha nem akarnak nem kell, látom, Te nem nagyon szeretnél ilyet, pedig aki szexkedvelő azt nem zavarja egy ilyen próbálkozás.

febr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 A kérdező kommentje:
32-es értsd meg hogy ezen a helyzeten a piócás ember sem segít!
febr. 2. 11:30
 34/74 anonim ***** válasza:

#31

Ajánld fel neki, hogy neki hívtok egy bombázó csajt aki domina lesz, neked meg hívtok egy férfi prostit.

Hátha sikerül a közös élvezés.

febr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 A kérdező kommentje:
Ez komoly? 🤣🤣🤣🤣
febr. 2. 11:47
 36/74 anonim ***** válasza:

#32 de nagyon is szeretem a szexet ha már így személyeskedünk, de az, hogy a páromnak nem állna fel rám, és azért hívjak neki egy prostit, akkor minek lennék vele kapcsolatban? Akkor mindenki menjen a maga útjára.

Ja, csak ha egy nő elhagyja az impotens partnerét, akkor egy büdös lotyó lesz. A kérdező leírta hogy minden próbálkozása semmit sem ér. Akkor itt szerinted a hozzáállásában vagy a pasival van a baj?

febr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:

#36

"Akkor mindenki menjen a maga útjára." van akiknél ez a megoldás.

"Akkor itt szerinted a hozzáállásában vagy a pasival van a baj?"

úgy tűnik nincs baj a nő hozzáállásával, DE még a prostit nem próbálták, miért ne lehetne, ha más, bármilyen okok miatt nem működött (domina szerkó) vagy nem akarják (szakember) kipróbálni?

febr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
#37 az alapvető gondot nem érted. Egy nőnek miért kellene lealacsonyítania magát, hogy egy prostit hívjon a párjának? A férfinak kellene ebben az esetben igenis orvoshoz mennie. Ha nem akar akkor pedig ne várjon csodát, és ne várjon semmi egyebet sem. Miért kellene belemennie bármi ilyesmiben, ha nem akar? Nem nála van a gond.
febr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:

#38

"Miért kellene belemennie bármi ilyesmiben, ha nem akar?"

Nem mondja, hogy ilyet nem akar, csak azt mondja, hogy eddig mit próbáltak, ha nem akar ok., de ez is egy lehetőség, meg kell próbálni.

Az, hogy Te nem akarsz, ok., az kiderült, de ne akard más nőre is ráerőszakolni a Te gondolatodat, más nő valószínű megpróbálná ezt is.

febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
#39 azt azért megnézném hány nő hívna prostit a párjának, ezen okból. Ha hármashoz akarnának, érteném, semmi gond. De azért mert a pasimnak nem áll fel rám, gyere már szopd le te hátha, na azt megnézném. Szerintem kb 200 nőből ha egy igent mondana erre.
febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!