Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Veletek is előfordult már,...

Csóróvagyok kérdése:

Veletek is előfordult már, hogy buktatok el kisebb vagy nagyobb pénzt? Vagy én vagyok a világon egyedül ilyen szerencsétlen lúzer?

Figyelt kérdés
Akár megvettetek valamit, ami utána sokkal olcsóbb lett, vagy pl tippmixen vagy csak kiejtettetek pénzt véletlenül?

dec. 12. 20:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Ennyire ostobaságot minek kérdezel (már megint), de őszintén...?
dec. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem az. Csak érdeklődöm, bocs.
dec. 12. 20:37
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Persze, rengeteg pénzt buktam már, - sok tíz milliót -, különböző döntéseken, de sokat is kerestem más döntéseken.

Ne foglalkozz vele, ha le tudsz belőle vonni valami érdemi tanulságot akkor azt tedd meg, és utána engedd el, "felejtsd el".

Ami elmúlt az elmúlt, így kellett történnie.

dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%

Engem csak átverni szoktak.

Mondanak egy összeget kocsi javításra, szétkapják aztán benyögik, hogy hoppá tízszer annyiba fog kerülni, hogy össze is rakják.

Egyszer kifizettem, rosszul rakták össze két hét múlva szétment.

Egyszer mondtam hagyják szétszedetten, adják vissza majd én összerakom aztán nem adtak vissza minden alkatrészt.

dec. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Persze, én például tőzsdézek. Van úgy, hogy egy nap többszáz-ezret csökken a tőzsdepénzem egyenlege, szerencsére máskor meg növekszik. Már nem élnék ha ezen idegesíteném magam.
dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem, rajtad kívül mindenki csak nyeri a pénzt azért van ilyen jólét a világon...
dec. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

A játékfüggőség egy káros szenvedély, fordulj szakemberhez.

Egyébként épp egy tréningen ülök ami több százezer Ft-ba került, számomra már irreleváns, mert elkezdtem egy másik területen dolgozni, ráadásul még unalmas is. Bízom benne, hogy a távoli jövőben még jó lesz valamire, hogy ezt elvégeztem, de igazából jelenleg elbukott pénznek élem ezt meg, és rosszul érzem magam tőle, lelkifurdalásom van, máshol is lett volna helye ennek a pénznek. Sajnos ezt nem tudtam amikor befizettem.

dec. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

Az egész vagyonomat elbuktam, most féig-meddig hajléktalan lettem. :(

Pszichiátriai beteg vagyok.

dec. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
7...nem vagyok függő. Elment ezer forinton, de megfogadtam, jó darabig egy rohadt tippmixet nem adok fel és be is tartom. Ma se adtam fel. Meg holnap se. Meg semimor. Aki azt mondja, ebből él, az hazudik! Ha tuti, azért megy el, ha nehéz meccs, azért. A TIPPMIXEN KÉPTELENSÉG NYERNI!! Hosszútávon legalábbis.
dec. 13. 15:27
 10/15 A kérdező kommentje:
*10 ezer. Amit buktam
dec. 13. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!