Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Természetes cici vagy szilikon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes cici vagy szilikon cici?Hölgyek válaszát is várom hogy mit mondanak esetleg milyen van nekik ?Férfiak melyik a favorit? A,F

Figyelt kérdés

A,természetes

B,szilikon

C,mindegy



febr. 1. 15:10
A kérdező szavazást indított:
Természetes
Szilikon
Mindegy
56 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
Nekem természetes. Van barátnőm akinek van szilikonja. Mindenkinek más tetszik. Szerintem csak egy rossz van, amikor már szürreálisan nagyot tetetnek be és már inkább undorító a végeredmény.
febr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
Nekem természetes van, 75B méret. Tinikoromban zavart, hogy kicsi (?) és szilikont akartam. Nem lett és nagyon boldog vagyok, hogy végül így döntöttem.
febr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
70%
Természetes és kicsi vagy közepes, az később sem fog lógni...
febr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mióta az eszemet tudom, mindkettőből láttam már szépet. Az a nyerő, ami jobban passzol a tulajdonosához. 😅
febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
Természetes, mindegy mekkora. A szilikonosnak nyilván önértékelési gondjai vannak, az meg kell a fenének.
febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%
A szilikont meguntam 3-4 alkalom után, a természetes mellet nem unom meg, igaz abból meg a változatosságot szeretem, néha nagy kell, néha a tökéletes, néha a lógó, persze nagyon kicsi ne legyen.
febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%

Én még csináltattam. Nem is a mérete miatt, inkább a formája zavart. Nyilván méretre is jóval nagyobbat választottam.

Most tökéletes.

febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
67%
7. AZ már nem lehet tökéletes ha jóval nagyobb .
febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
43%

#8

De, ha az eredeti kicsi

febr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

A természetest preferálom. Engem nem érdekel a mérete, csak szép legyen.

27F

febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!