Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Természetes cici vagy szilikon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes cici vagy szilikon cici?Hölgyek válaszát is várom hogy mit mondanak esetleg milyen van nekik ?Férfiak melyik a favorit? A,F

Figyelt kérdés

A,természetes

B,szilikon

C,mindegy



febr. 1. 15:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%

a természetes mert izgatóbb , a fogása és tapintása is másabb, és persze eredetinél a nő is érzékenyebb ott.


Azokat értem meg inkább akik csináltatnak....akiknek akiknek a formája tényleg nagyon rossz, vagy nem csak az h kicsi hanem ez benyomott fajta....szóval van olyan mell forma ami biztosan kellemetlen az adott nőnek.


De ha csak a méretet nézem, akkor inkább legyen kisebb de természetes.

febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
40%

Természetesen minden férfi a sík lapos mellkast preferálja, egy grammnyi mellszövet ne legyen ott csak a mellbimbó


A szilikontól az összes hány, ezt bizonyítja hogy a több száz millió szilikonos nő mind egyedül van, egyiknek sincs sem pasija sem gyereke sem férje mert a férfiak képtelenek akár csak ránézni a szilikonra

febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
52%

12. Te aztán rendesen félre beszélsz.

Senki nem mondta hogy a lapos tetszik neki.

A természetes teszik nagyon sok férfinak.

Érted te azt hogy mi az hogy természetes???

AHogy kinéz egy némelyik szilikon csecs, az bizony hányinger.

febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
40%

13 csakhogy a természetes rengetegszer lapos drágám

Ahelyett sokkal jobb a szép szilikon ami tökéletes kerek

febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
41%

#14


Neked valami marhaszar tapasztalatod lehet, vagy a médiából indulsz ki

febr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
54%

#14 na erről beszéltem. Valazeg te egy szilikonos nő vagy. Válaszodból megkeseredettség látszik, a kismellű nőket (amilyen te is voltal) semmire nem becsülöd. Önértékelési problémákat sejtetsz, és ahogy leírtam már, ilyen kellene a fenének.

Amúgy sok férfi (nyilván vannak kivételek) le se szarja mi van a mellkasodon, ha szimpatikusnak talál. Nyilván mindenkinek van egyéni preferenciája, de ha szimpatikus a hölgy, akkor ez háttérbe szorul.

Valamint halkan megsúgom: a kismellű nők is ugyanúgy, minden probléma nélkül találnak maguknak párt és még műanyag sem kellett hozzá.

febr. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
56%
Csakis a természetes, nem baj ha lóg, ha pici, stb. A szilikon nagyon kiábrándító.
febr. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
29%

#16

Mint előbb írtam én meguntam a szilikont, DE, ha nagyon kicsi a nő melle akkor, ha teheti és akarja csináltasson szilikon melleket, az még mindig jobban bejön a férfiaknak mint ha nincs melled vagy nagyon kicsi.

febr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Természetes, nagy lógó legyen, azt imádom:))
febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
48%

16

Nem vagyok szilikonos SAJNOS de nagyon szívesen lennék az

A mell nem határozza meg a nőt de a lapos mell nem szép és a tökéletes kerek szilikon meg az

febr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!