Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm miért hagyja abba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LakatosAnonymus kérdése:

A barátnőm miért hagyja abba orgazmus alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csak orális szexről van szó, a barátnőm még szűz. Viszont amikor orálisan csinálom neki, és orgazmusa van, akkor ellöki a fejem és a kezét a lábai közé szorítja. Megkérdeztem tőle, és azt mondja, hogy túl érzékeny lesz a csiklója amikor elkezdődik az orgazmus.


Engem viszont kicsit aggaszt, mert szeretném, ha nagyobb/hosszabb orgazmusai lennének. Nem akarok ráerőltetni persze, hanem szeretnék valami megoldást találni. A kérdésem az lenne, hogy tudna valaki technikákat/tippeket mondani, amivel el lehet nyújtani az orgazmust? Ha van lány, aki hasonló cipőben jár, kérem írja le, hogy ez hogyan működik.


Én gondoltam egy olyanra, hogy amikor elélvez, inkább nyalom a hüvely bemenetét, mert ott is szereti és az kevésbé érzékeny. Erről vélemény? Jövőhéten találkozunk és akkor majd fogunk tudni kísérletezni.


Előre köszi a segítséget!



febr. 2. 10:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is ilyen. Orgazmus alatt nem szereti már ha ingerlem.


Ki ilyen ki olyan.

febr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

Ő így élvez, vannak ilyen csajok.

Egy csajom pl. kézi csikló ingerlésre tud elélvezni, de ilyenkor nem lehet semmi puncijába viszont a fenekébe lehet egy ujj vagy a kis vibrátora.

Gyakoroljatok sokat évekkel majd egyébként változni fog, nem lesz olyan érzékeny a csiklója.

febr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
az én bnőm is ezt csinálja... sőt sokszor még az orgazmus előtt szól hogy inkább tegyem be. szörnyen idegesítő tud lenni hogy nem hagyja magát elélveztetni rendesen
febr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

Én is ilyen vagyok. Mikor élvezek akkor eltolom a páromat. Mielőtt élvezek és a párom kényesztet ott lent, akkor jó minden, de ha ott tartok, hogy jön akkor bele remeg a testem érzem, a hasam befeszül és tudom, hogy vége eltolom a párom fejét.

Ennek az oka lehet az is, hogy fél mit fogsz hozzá szolni, milyen íze lesz. Lehet, hogy fél és azt hiszi bepisil. Ezt úgy tudjátok orvosolni, hogy az aktus előtt pisil és akkor biztosak lehettek abban, hogy nem pisi jön, hanem az élvezése. Mikor szűz voltam, akkor sokáig féltem ettől, hogy mivan, ha bepisilek meg ilyenek. De megtanultam elengedni magam. Az aktus előtt mindig kimegyek wc-re, hogy teljesen áttudjam adni magam az élvezetnek. Azóta sokkal jobb minden, de még is van néha, hogy eltolom a párom fejét.

febr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%

#4

A csajok mindig elmennek dugás előtt pisilni, egyébként szexelj sokat, a csiklód is jobban bírja majd idővel.

febr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is ilyen. Nagyon érzékeny lesz a csiklója mikor elelvez. Annyi hogy ő nem tol el. Megállok és olyankor már nem nyalom, csak rajta van a nyelvem ajkaim, 1-2 percig míg megnyugszik.
febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
pedig az a legizgissebb rész... most szingli vagyok, de bnőmnek én folytattam.. és csak úgy pattogott az ágyon :D nekem az volt a kedvenc részem. ő nem húzódott el jól esett neki.
febr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
amúgy engem is izgat az ilyen orgasm torture :P
febr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%
Figyi, el tud élvezi szűzként, majd elmondja neked, hogy kényelmes neki. Mi lenne, ha nem kérdőjeleznéd meg, hanem hallgatnál rá? Pl nekem is túl érzékeny lesz, nem szeretem, ha utána piszkálják, nagyon kellemetlen. Sok pasinak a makkja is az lesz élvezés után. Majd ha már lesz behatolásos szex, tudtok többféle orgazmussal kísérletezni.
febr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#4


Nem attól fél, hogy belisil, mert kérdeztem. Hanem túl érzékeny lesz ott neki. Nem lehet valahogy edzeni, hogy idővel folytatni lehessen?

febr. 2. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!